Skocz do zawartości

[zlot] kto jedzie ze śląska


zgud

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że też czeka mnie prawdopodobnie transport kolejowy to proponuję pociąg z Gliwic do Wrocławia o godzinie 8.07, przyjazd do Wrocławia o godzinie 10.26 i następnie przesiadka do pociągu na Wałbrzych, który wyjeżdża o godzinie 11.39, a na miejsce dociera o godzinie 13.26. Oczywiście czasy przejazdu są podane szacunkowo przez PKP, a jak życie uczy to nie zawsze można im ufać. Myślę, że przy takiej trasie byłoby o wiele więcej czasu na przedogniskowe zapoznanie z ludźmi i okolicą schroniska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też bym się pisał na transport autem, wtedy koszty dzielone na 3 ^^. Ja nawet nie dokonałem przedpłaty, także musiałbym ją zrobić, a nie mogę się zdecydować czy jadę czy nie. na pewno nie mam zamiaru się tłuc sam pociągiem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojadę sam, z Gliwic tak jak pisałem wcześniej lub o trochę późniejszej godzinie niż 8 rano, więc jeśli byś sie zdecydował na pociąg z Gliwic to nie byłbyś sam.

Chyba że ktoś ma jakiegoś dużego busa i wolne miejsca to też chętnie dołączę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namową krysznioka, bo okazało się, że nie znalazłbym nikogo na wspólny dojazd w czwartek, jadę w piątek rano. Brakuje mi 1 lub dwóch osobników do wypełnienia samochodu i zmniejszenia kosztów. Kto ze mną jedzie?

 

Ew. kto w czwartek (jutro) po południu i spanie w namiocie u tobo na ogródku? B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, ja proponuje jechac dzien wczesniej (lub ewentualnie w pierwszy dzien przyjechac pod wieczor). Z pociągu wyjść w Krapowicach i pojechac zobaczyć zamek w Mosznej - http://skroc.pl/moszna - uważany przez wielu za najpiękniejszy i na rowerku do Głuchołazów... jak znajdą się chętni na 100% to dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Proponuję zlot gdzieś w sierpniu,najlepiej koło zamku w Mirowie(to dotyczy rowerzystów z Zawiercia i okolic),sam mieszkam 32 km od Zawiercia,ale do Mirowa mam niedaleko :) A poza tym w sierpniu będzie ładna pogoda :) Jest ktuś zainteresowany? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...