Skocz do zawartości

Iron Horse Bikes


Jarzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! To mój pierwszy sezon na full'u. Wybrałem Iron Horsa MK III Trail. Nieco przerobiony na agresywniejsza jazde enduro. Ciekaw jestem, czy znajdzie sie na tym forum, ktoś wiecej, kto może pochwalic sie swoim Ironkiem. Zapraszam wszystkich serdecznie, to podzielenia się swoimi doswiadczeniami i przeżyciami z Iron Horsem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Miales jeden z tych z wada fabryczna wzmocnien widelek, czy jakis wypadek?

Chyba musiała być jakaś wada, bo roweru nie katowałem a nawet obchodziłem się jak z jajkiem. Wymielili mi bez szemrania na nowy set ramy z damperem :P W sumie mam teraz jedną ramę extra, bo elegancko wzmocnili mi i pospawali w Bike Mielec. Daj jakiegoś linka albo informację o tej wadzie fabrycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja oficialnie wypisuje sie z klubu.

Moja rama Bootleg 3.0 takze pekla, a w sklepie powiedziano mi ze na 16 sztuk tego roweru jakie sprzedali, moja rama wrocila z peknieciem jako ostatnia.

16 sztuk sprzedanych - 16 sztuk peknietych - Nie dziwie sie wiec ze firma Iron Horse oglosila upadlosc...

 

Przechodze do klubu Specialized razem z nowym, carbonowym Stumpjumper FSR Pro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...