Skocz do zawartości

[rower] giant yukon fx 3


gdy

Rekomendowane odpowiedzi

to fakt rower jest ciężki ( cięzszy od mojego tranca) ale żona jeździ mniej, wolniej, nie szaleje po górach jak ja, itp

Rower mam zamiar jak będzie kasa trochę jej odchudzić, myślę że z kilogramem nie będzie problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xyz99999, z dętkami miałem podobny problem w poprzednim rowerze. Czasami wystarczy wymiana opon i wszystko jest OK. Nawet najmniejsza dziurka w oponie wpływa niekorzystnie na ilość zużywanych dętek. Co do Yukon'a - jestem zachwycony jego zwrotnością. Zakręt, który na rowerze Author Basic kosztowałby mnie glebę, na Yukon'ie biorę z zapasem (wspomnę też, że mam 173cm wzrostu i ramę 20", co sprawia, że doceniam jeszcze bardziej zwrotność tego roweru).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Trochę spostrzeżeń na temat roweru mojej żony. Pojeździłem na tym rowerku po Beskidzie Śląskim i Kielecczyźnie gdyż tylko jeden rower mogłem zabrać na auto więc padło na jej(miała trochę pojeździć).

Świetnie mi się na nim jeździło - pewnie zasługa to małej ramy jak dla mnie (rozmiar s), zarówno podjazdy jak i zjazdy z Błatniej (Błotny). Rower jest bardzo zwrotny, dobrze się trzyma, łatwo na nim przeskoczyć mała przeszkodę. Bardzo dobrze wybiera nierówności tylne zawieszenie po odpowiednim napompowaniu dampera, mam wrażenie że lepiej wybiera niż mój fox( nie jest tak czuły na małe nierówności - pewnie to wina nie wyłączalnej platformy). Przedni amortyzator nie udało mi się zmusić do pracy w pełnym zakresie mimo szaleńczego zjazdu trawersem do Jaworza po szlaku harcerskim (polecam - rewelacja, jedena z tras Euduro thophy). Na asfalcie czuć opory toczenia opon(kenda nevergal) i niestety na stojąco zawiecha pompuje ale da się z tym żyć jak ktoś nie ściga się z czasem. Rowerowi przydała by się kuracja odchudzająca bo czuć ciężar przy noszeniu. Musze przyznać że rower zrobił na mnie niezłe wrażenie i mogę go z czystym sumieniem polecić. Naprawdę udany zakup (szczególnie po przecenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Już jesteśmy po wstępnym oglądaniu Yukona, niestety w sklepie mieli tylko rozmiar M. Od biedy by pasował, ale przecież nie o to chodzi. Rozmiaru S jakoś nigdzie nie ma (są w Intersporcie w Poznaniu i Wrocławiu na przykład), a sklep który sobie upatrzyliśmy jakoś nie jest skory do ściągnięcia roweru tylko dla przymierzenia. W związku z tym mam prośbę: czy ktoś z posiadaczy tego roweru w rozmiarze S (albo XS od biedy) i mieszkający w Wawie zgodziłby się na udostępnienie roweru do przymierzenia, ew kółka wokół bloku? Podam tutaj od razu kontakt do siebie - gg 6346832, albo adriansocho na googlemailu. Będzie gratyfikacja oczywiście, gdyż taka przymiarka bardzo by nam się przydała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam Panowie. Też jestem zainteresowany tym yukonem. Miałby być dla mamy.

Mam prośbę do kogoś kto ma ramę S albo XS czy mógłby zmierzyć odległość od wierzchu górnej rury do ziemi tak gdzieś w połowie jej długości. Mama ma wewnętrzną długość nogi 72-73 cm i nie wiem czy nie będzie za wysoki.

gdy gdzie kupowałeś swojego w takiej cenie? Wiecie może gdzie go można teraz po taniości dostać? Najlepiej w Warszawie ale może być i reszta Polski. Jeżeli byłby taniej to mogę po niego gdzieś pojechać.

Edytowane przez Paweel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , nie napisze gdzie kupieł bo jestem zawiedziony bardzo mocno zarówno sklepem jak i serwisem więc nie chce pchać Cie w to bagno

nie znam wymiarów , o które pytasz ale może te wartości z foty coś Ci pomogą. dotyczą ramy S

 

4676845af96b52eemed.jpg

 

 

ps

waga tego wszystkiego co na wadze ok 3200 gram (rama, suport,sztyca, zacisk,stery, hak , damper)

Edytowane przez gdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.

A wiesz może ile luzu nad górną rurą miałeś Ty czy ktoś kto na nim jeździł i jaką ma wewnętrzną długość nogi?

Można wiedzieć czym się serwis naraził? Z jednej strony solidny sprzedawca jest ważny ale z drugiej kilkaset zł po drodze nie chodzi tym bardziej, że już i tak ten rower założoną przez nas kwotę przekracza nawet w cenie w jakiej Ty go kupiłeś.

A może twoja rama jest do sprzedania?

Czy one mają mocowanie pod v-brake czy tylko pod tarcze?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...