Skocz do zawartości

[Dystans] Najdłuższy dobowy przelot !


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

Coś czuję, że na tym chyba zakończymy obecny sezon jeśli mowa o biciu dziennych rekordów dystansu. Tak czy inaczej sporo zmian w głównym rankingu w tym sezonie było :D M.in. Poprawiony rekord świata oraz rekord forum :) Ciekawe o ile wzrośnie ranking w przyszłym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
A jak należy udowodnić taki dzienny przebieg??

Ja dziennie śmigam koło 70 km bez zadyszki, więc chętnie spróbowałbym się załapać na listę

Nie musisz udowadniać. Za miejsce w rankingu nikt pieniędzy nie dostaje, więc oszukiwać nie ma po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wiemy, że to jest realne, mało tego wiemy w jakich okolicznościach zostało to osiągnięte. Fakt, że jest to dosyć trudne do osiągnięcia, w związku z tym wielki szacunek dla ludzi którzy tego dokonali.

Ty lepiej idź jeździć i trenować, zamiast wymyślać tutaj. Może nawet sam kiedyś przejedziesz taki dystans i zobaczysz jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a mnie zabrakło 1 km i przebiłbym 2 ostatnie pozycje :whistling: Mimo wszystko i tak się pochwalę - 207,3 km / 8h 50min Może nie jakiś szalony, ale jeszcze niedawno moim rekordem było 141 km zrobione 11 kwietnia <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu zrobienie 40 km to było dla mnie wyzwanie prawie nie do osiągnięcia :( a w tym roku 74 km jednego dnia jupi:) i mogłam jeszcze dalej śmigać :P Walka z samą sobą i duma że widzi się poprawę swojego śmigania to najlepsza nagroda na świecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...