Skocz do zawartości

[Dystans] Najdłuższy dobowy przelot !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Dotychczasowe 315 km wydawało mi się nie do przebicia. Nawet nie zamierzałem do tego podchodzić. Przypadkiem trafiłem w sieci informację o I Ultramaratonie Turystycznym 24h Pilskiego Bractwa Turystyki Rowerowej. Pewnie po chwili zastanowienia bym ją zignorował, ale dziewczyna powiedziała: "jedziemy". Wiedziałem, że nie odpuści. Wiedziałem też, że jak się uprze to jest duża szansa, że to zrobi. Miałbym odpuścić? O nie! ;) W piątek ok. 16:30 wróciłem z pracy. Obiad, godzina drzemki i przed godz. 20 staliśmy na starcie. W sobotę o tej samej godzinie szczęśliwie zakończyliśmy zmagania z wynikiem 415 km :) Średnia 22 km/h. Nieduża i myślę, że to dlatego udało nam się wytrwać. Jazda w nocy była super, chociaż jak nad ranem temp. spadła do 18* to chwilowo było nieprzyjemnie chłodno w krótkich ubraniach, ale bez tragedii. Za to od 8 rano jak zaczęło słońce palić to była męka. W cieniu dało się jechać, w słońcu była walka o przetrwanie. Ale udało się! Mapka:

 

gallery_100860_3322_40501.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...