Skocz do zawartości

Canyon


Xanagaz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam konto. Zrobiłem jak zrobiłem i tego nie żałuję. Nie było to spontaniczne działanie, tylko planowane od listopada. Tak było mi najwygodniej, a jeśli za wygodę płacę 90PLN, so be it.

Powrzucajcie jeszcze jakieś fotki ;) Ze wskazaniem na ramę i kokpit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  •  
  • W środę (24-02-2010) około godziny 19 zamówiłem przez internet Canyon Nerve XC 4.0, razem ze stojakiem i dwoma bidonami 0.75, czarnym i transparentnym :icon_mrgreen: W komplecie dostaje się za darmo pompkę do amora i prosty kluczyk imbusowy, oraz owijkę z neopropenu na ramę. Tego samego dnia, chwilę później otrzymałem potwierdzenie zamówienia wraz z jego ID.
     


  •  
  • W czwartek (25-02-2010) około godziny 16 otrzymałem maila z załączonym dokumentem PDF, który jest swego rodzaju szczegółowym potwierdzeniem zamówienia. Chwilę później otrzymałem kolejnego maila, była to szczegółowa faktura VAT, dodatkowy koszt to naturalnie "bikeguard" czyli pudło chroniące rower podczas transportu - 16.90EURO oraz kurier UPS Standard - 38.40EURO.
     

  • W piątek (26-02-2010) około godziny 15 uregulowałem płatności w banku PEKAO S.A. (nie mam tam konta) ze względu na najmniejszą prowizję za tego typu "przelew" - 90PLN.


  •  
  • W środę (03-03-2010) około godziny 12 dostałem maila z potwierdzeniem, że pieniądze zostały dzisiaj zaksięgowane na koncie. Proces zamówienia będzie kontynuowany od teraz wewnątrz firmy Canyon. Po skompletowaniu zamówienia otrzymam kolejnego maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • W piątek (05-03-2010) około godziny 19 dostałem dwa maile z potwierdzeniem, że zamówienie zostało skompletowane oraz w ciągu 48h zostanie wysłane.
    W następnym był już podany link do UPS, w celu monitorowania przesyłki. Dostawę przewidziano na środę (10-03-2010).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • W środę (10-03-2010) około godziny 16 otrzymałem rower :-) zgodnie z zaplanowaną datą doręczenia.
    Minus - mostek Easton'a miał przekręcony gwint w jednej dziurze :-( Natychmiast napisałem do Canyon'a załączając zdjęcie.
    Po 15 minutach otrzymałem odpowiedź, że nowy mostek jest w drodze :-)

 

Dołączam do klubu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • W środę (10-03-2010) około godziny 16 otrzymałem rower :-) zgodnie z zaplanowaną datą doręczenia.
    Minus - mostek Easton'a miał przekręcony gwint w jednej dziurze :-( Natychmiast napisałem do Canyon'a załączając zdjęcie.
    Po 15 minutach otrzymałem odpowiedź, że nowy mostek jest w drodze :-)

 

Dołączam do klubu!

 

Gratulacje! I dzieki za relacje, teraz brac i jechac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość BarteX88

CZeść. Mój rower wrócił z niemiec. Gwarancja uznana. Mam nówkę ramę, stery, pancerze, linki, płyn hamulcowy, klocki mi wymienili, suport kręci się jak nowy no i łożyska w tylnym kole wymienione. Zero luzów. Polecam serwis Canyona. Jednak w Niemczech traktują porządnie klienta :) Nie to co polska...

 

 

 

 

Rower sprzedaję, nie jeździłem nim od kąd przyszedł do mnie. Złożony jednynie do zdjęć.

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1030280499

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość BarteX88

n4k5 niezły fullik :laugh: Widzę że pełno zawiasy mają większe wzięcie u nas niż sztywniaki. Czyżby fulle Canyona były zdecydowanie tańsze niż to co jest dostępne w Pl ??

 

No i mam pytanie do was. Wystawiłem na allegro swojego Canyona o którym pisałem wyżej. Już kończy się druga aukcja i nie ma żadnego większego zainteresowania (są tylko maile że ktoś weźmie rower za pół ceny których nie traktuję poważne). Czy naprawdę cena jest za wysoka czy jak ?? Wejdźcie na aukcje, przeczytajcie i dajcie mi znać co może budzić wątpliwości.

http://allegro.pl/item1052222542_canyon_grand_canyon_8_0_po_serwisie_z_nowa_rama.html

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteX88

Na części za dużo zabawy. Jeszcze nie sprzedam ramy bo mało popularna i... co wtedy ? ;) A poniżej 3.5 to już moim zdaniem za mało jak za taki rower, ma dwa lata dopiero i 1 sezon przejechany. Dziwię się że nikt nie chce go kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteX88

Ja się tak zastanawiam coraz bardziej nad sprzedażą na części. Muszę wszystko przeliczyć i zobaczyć czy będzie mi się to opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam coraz bardziej nad sprzedażą na części. Muszę wszystko przeliczyć i zobaczyć czy będzie mi się to opłacało.

 

Opłacać na pewno się będzie, pod warunkiem, że wszystko pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak z ciekawości, dlaczego zdecydowałeś się na 5.0? :whistling:

Czyżby Reba?

 

Sory że nie odpowiedzialem. Silnik forum powinien w powiadomieniu pokazac tresc w mailu, byloby sprawniej. Ale w temacie - Reba wiadomo, chociaz troche krzywie sie, czy nie swieci dla złodziei, i piasty Mavic. Z całego zebranego tu grona jestem na bank najwiekszym amatorem, i zachorowalem na Canyona poltora roku temu. 4.0 tez bylby kupnem na wyrost, ale powiem Wam, gdy złożyłem go do kupy, ustawiliśmy z kolegą hamulce i tarcze, i puściłem koło - CISZA:). Wcześniej miałem Kona kikapu deluxe (kupielm w 70% zniżce, i po roku wjechało we mnie babsko). Jeżdżenie na tym sprzęcie to euforia. Poza tym jestem grafikiem, i zwróciłem uwagę na canyona przez design, a potem dowiedzialem sie, ze to bardzo dobre value / cash. Nie daję jeszcze fot, bo mieszkam w Wawie - nie będę przecież robił mu zdjęć przed centrum handlowym!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co do designu. Zauważyłem że albo Canyon bardzo się podoba, albo po prostu jest brzydki. Nigdy nie spotkałem się z opinią żeby ktoś powiedział "rower jak rower". I w sumie mi to pasi :) Na kiedy masz termin dostawy Nerwa ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...