Skocz do zawartości

Canyon


Xanagaz

Rekomendowane odpowiedzi

Nagast moglbys zdradzic ile dales za ten rower i gdzie do kupiles ? :)

 

na jesień 2008 kosztował 2.199 euro jak kupowałem to akurat zaczynał się szał z kursem, nie udało się kupić najtaniej

model Nerve RC 9.0, teraz już takich nie ma w ofercie, chyba MR jest w zamian, XC ma większe skoki

 

kupowałem prosto ze strony Canyona: http://www.canyon.com/_en/

 

ostatnio oglądaliśmy ze znajomym fule w okolicach 1.3euro i oferta Canyona nadal jest w czołówce.

 

Mnie rower nie zawiódł ani przez chwile. Śmiga aż miło, tylko błoto zmywam po maratonach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Moja rama jest na sprzedaż Canyon Nerve RC (specjalna wersja maratonowa, pod amora 80mm przód) rozmiar 20cali, używana rok, czarna anoda, bez obić, otarć mało (były zabezpieczenia). Jak są chętni to proszę na priva.

Rama + stery, bez Foxa. Gwarancja jest 6 letnia, czyli zostaje prawie 5 lat jeszcze. Super się sprawdziła na maratonach 2009 :laugh:

 

Z klubu nie wychodzę, przesiądę się na carbonową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość BarteX88

A ja swojego wysłałem dziś do Koblenz bo okazało się że rama jest pęknięta przy samej główce. I przy okazji z tyłu koło ma nadmierny luz więc też do naprawy (choć mógłbym wymienić łożyska za 20 zł ale jak już wysyłam to czemu nie próbować). Zobaczymy jak rozpatrzą :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

BarteX88 informuj na bieżąco co i jak ;)

Btw. masz może gdzieś karton w jakim przysłali rower?

Miałbym małą prośbę o zmierzenie wymiarów tego kartonu, bo nie wiem czy wejdzie mi do auta :-))

 

Jak wygląda zapłata?

1) Zamawiasz

2) Dostajesz fakturę

3) Płacisz

4) Dostajesz rower

 

Punkt 3. jaka forma płatności?

kartą kredytową lub przelew czy coś więcej?

 

Jeśli ktoś inny miałby wymiar tego pudełka to prosiłbym o podanie :)

Model jaki będę zamawiał to AL 7.0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karton to jakieś 130cm w długości, metr wysoki i koło 35-40 szeroki. Tak mniej więcej z wymiarów roweru wychodzi. Najpierw zamawiasz, przelewasz, potem faktura przychodzi i rower z tego co pamiętam. Ja robiłem przelew z ING po przewalutowaniu na euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem, ale wolę brać słabsze podzespoły teraz i potem zmienić na jakieś z wyższej półki, niż wziąć średnie podzespoły i robić to samo potem. Więcej bym na tym stracił. Te 1300Euro to jest jednak max. Dlatego pozostaje AL 7.0 lub Nerve XC 4.0 :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  •  
  • W środę (24-02-2010) około godziny 19 zamówiłem przez internet Canyon Nerve XC 4.0, razem ze stojakiem i dwoma bidonami 0.75, czarnym i transparentnym :) W komplecie dostaje się za darmo pompkę do amora i prosty kluczyk imbusowy, oraz owijkę z neopropenu na ramę. Tego samego dnia, chwilę później otrzymałem potwierdzenie zamówienia wraz z jego ID.
     


  •  
  • W czwartek (25-02-2010) około godziny 16 otrzymałem maila z załączonym dokumentem PDF, który jest swego rodzaju szczegółowym potwierdzeniem zamówienia. Chwilę później otrzymałem kolejnego maila, była to szczegółowa faktura VAT, dodatkowy koszt to naturalnie "bikeguard" czyli pudło chroniące rower podczas transportu - 16.90EURO oraz kurier UPS Standard - 38.40EURO.
     


  •  
  • W piątek (26-02-2010) około godziny 15 uregulowałem płatności w banku PEKAO S.A. (nie mam tam konta) ze względu na najmniejszą prowizję za tego typu "przelew" - 90PLN.

 

To be continued..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  •  
  • W piątek (26-02-2010) około godziny 15 uregulowałem płatności w banku PEKAO S.A. (nie mam tam konta) ze względu na najmniejszą prowizję za tego typu "przelew" - 90PLN.

 

Ciekawe! Dzieki za info, latwiej sie zdecydowac. Twoj bike byl dostepny "immidiately"? Ciekawe ile minie zanim dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tym, że ja nie chcę zakładać konta w ING (a nawet jeśli, to założenie konta w ING nie trwa pięć sekund, ani pięć dni, a przelew wypada zrobić jak najszybciej)

Oczywiście przelew robiłem w EURO, zamieniając w kantorze złotówki, banki potrafią nieźle zedrzeć na kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...