Skocz do zawartości

Zagłębiowska Masa Krytyczna


ZMK

Rekomendowane odpowiedzi

moim skromnym zdaniem, jako uczestniczki kilku śląskich mas, trasa jest nieco za długa... "masowym" tempem to jest ~1,5h jazdy.

 

ale godzina dobra, akurat żeby później zdążyć zjeść obiad i śmignąć jeszcze na MK do Kato :) :) :)

 

Sand, dlaczego chcesz wyłączyć z tej akcji najstarsze ponoć miasto Zagłebia, jakim jest Czeladź? :D toż to skandal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależało nam na tym żeby jednak trasa przebiegała przez cztery główne miasta zagłębia - jeżeli już zagłębiowska to w pełnym tego słowa znaczeniu.

co do powrotu to pewnie mieszkańcy każdego miasta będą wracać z czeladzi trochę inną trasą.

godzinę i dzień wybraliśmy nieprzypadkowo, zależy nam żeby pierwsza taka impreza odbyła sie w ciągu dnia i była bezpieczna dla uczestników, sobota gwarantuje że ruch będzie trochę mniejszy i może więcej osób będzie miało wolne.

trasa ma długość około 17 km - czas przejazdu przewidujemy na około 2h - jeżeli pogoda dopisze to nie powinno to być utrudnienie.

 

przybyło partnerów i wsparcia medialnego i właśnie przygotowujemy nowy plakat - od tego weekendu ruszamy z akcją promocyjną (ulotki,plakaty) na całego.

 

zapraszam wszystkich do udziału w imprezie, ja właśnie dzisiaj zorganizowałem sobie trąbkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie pogoda jest średnia ale od czwartku ma sie poprawić i na sobotę przewidują brak opadów i temperaturę 18-20

wiec mam nadzieję że impreza sie uda - zapraszamy wszystkich -pokażmy że jest nas dużo i warto budować dla nas ścieżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Na Zagłębiowskiej byłem i było wspaniale od A do Z wszystko dopięte na ostatni guzik.Frekwencja wg organizatorów to około 1500 osób.Natomiast ostatnia przedwczorajsza Masa w Katowicach zgromadziła 104 osoby i też było super :)

tutaj są zdjęcia z ostatniej imprezy: KLIKNIJ

 

W przedostatni piątek miesiąca czyli najbliższa odbywa się 21 maja odbywa się Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna odjazd o 18 z Rynku i w pierwszy piątek miesiąca tj.7 maja odjeżdża o 18 z placu Krakowskiego Gliwicka Masa Krytyczna tak że dużo się dzieje w tym temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...