Skocz do zawartości

[forum] działa ?


Lukaszeczek

Rekomendowane odpowiedzi

No kurka, od trzech dni się nie mogę dostać na moje ulubione forum. Jeszcze dziś sprawdzałem o 12 i nie działało, ale wreszcie jest OK. Pozdraiwam i mam nadzieję, że podziała długo, bo ostatnio tylko oglądałem komunikat "The page cannot be displayed"... mogę się dowiedzić, co się wydarzyło złego? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że nie wszystkich przyblokowało - ja np. należałam do tych szczęśliwców, którzy wchodzili bez problemu... Tyle, że przy wysyłaniu postów wyskakiwało mi, że niby błąd - niby, bo po odświeżeniu okazywało się, że post poszedł :? ...

Pozdrówko zdezorientowane :-) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer dizłał bez przerwy i nie było żadnych awarii. Problem leżał po stronie registrara domeny jgc.pl. Dlatego właśnie niektórym chodziło, a niektórym nie. Zależało to od dns-ów z których korzystaliście. Przepraszamy za powstałe problemy i zapewniamy, że w przyszłości nie zdarzy się nic podobnego, ponieważ zmieniamy registrara. Jeśli chodzi o sam serwer, to już od miesiąca powinno wszystko działać szybciej i stabilniej. Przy okazji proszę o wypowiadanie się o szybkości działania forum (przy tym proszę podawać dokładną datę i określić porę dnia w których zaobserwowaliście jakieś anormalne zachowanie).

 

Pozdrawiam

Piotr Piesiak

Zespół jgc.pl

http://www.jgc.pl

info@jgc.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mnie właśnie przed chwilą wywaliło, kiedy chciałam dodać tu swojego posta ;) ...

Między 14.00 a 15.00 też była kilkunastominutowa przerwa :-? . I jeszcze jedno: ostatnio często podczas wysyłania postów wyskakuje mi niejaki "debug mode" :eek: - ale posty dochodzą...

Pozdrówko nieustanne :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mnie właśnie przed chwilą wywaliło, kiedy chciałam dodać tu swojego posta :P ...

Między 14.00 a 15.00 też była kilkunastominutowa przerwa :-? . I jeszcze jedno: ostatnio często podczas wysyłania postów wyskakuje mi niejaki "debug mode" :eek: - ale posty dochodzą...

Pozdrówko nieustanne :-) .

Mnie też wysypało jak chciałem umieścić odpowiedź w temacie kurteczek... czas niezstety nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy za przerwy w dostępie do jednego z naszych serwerów występujące w ostatnim czasie, ale trwają prace modernizacyjne oraz próby sprzętowe i w najbliższym czasie również mogą mieć miejsce podobne krótkie przestoje. Mimo wszystko nie należy obawiać się większych awarii oraz zagrożenia dla danych znajdujących się na forum i w serwisie xc-zone.

Termin ukończenia tych prac nie jest nam bliżej znany, ale w momencie ich ukończenia zamieścimy w tym temacie odpowiednią informację.

 

Pozdrawiam

Piotr Piesiak

Zespół jgc.pl

info@jgc.pl

http://www.jgc.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...