Skocz do zawartości

[Wrocław] sklep rowerowy


Muzykolog

Rekomendowane odpowiedzi

ja moge osobiście polecić harfe, są moim sponsorem sięc dostałem od nich kask, spodenki i koszulki. pozatym zawsze jak wpadam do nich to mam servis i nie robią żadnego problemu. Kupiłem u nichg meridke teraz (tzn składałem u nich) i ponad połowe ceny mi obcieli, pod warunkiem żę na wyścigach będe ścigał sie w ich spodenkach :D,więc sie zgodziłem. więc moge polecić harfe, robexa, i powiem żę czasem decatlon ma pożadne rzeczy>>swego czasu kupiłem tam dętki i długo dawały rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym z tych sklepów można kupić Krossa Hexagona v6 po troche niższej cenie. Wiem że jest u Barrego ale po 1099 PLN :)

Jak chcesz kupić krissa to nic prostszego wejdż na stronę internetową KROSSA i zamów w ich sklepie przyślą w ciągu dwóch dni i za przesyłkę nie doliczają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krajek to także sklep rowerowy - serwis na Jedności i sklep na Młodnickiego (za Jaracza, blisko Odry i Browaru Piastowskiego) - interes rodzinny smile.gif

Na Allegro szukajcie Krajek_Wroclaw - są też rabaty biggrin.gif

Polecam, bo trochę rzeczy już nabyłem...

 

 

hmm, byłem dzisiaj i błądziłem i nie znalazałem, na końcu młodnickiego jest jakieś ogrodzone osiedle i dozorca nigdy nie słyszał o żadnym sklepie i dodał że ludzie często o to pytają, to jak to w końcu jest, zrobiłem niezły kawałek tam i na nic? teraz się pewnie dowiem że wystarczyło zrobić dwa kroki w inna strone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, byłem dzisiaj i błądziłem i nie znalazałem, na końcu młodnickiego jest jakieś ogrodzone osiedle i dozorca nigdy nie słyszał o żadnym sklepie i dodał że ludzie często o to pytają, to jak to w końcu jest, zrobiłem niezły kawałek tam i na nic? teraz się pewnie dowiem że wystarczyło zrobić dwa kroki w inna strone B)

 

 

Krajek na pewno jest na Jedności i nie tylko serwis - kupiłem tam Unibike. Sklepik mały - na stanie ok.20-30 rowerów ale zrobił na mnie b. dobre wrażenie - rower świetnie przygotował, gratisy dorzucił - da się z nim wszytsko załatwić. Jeżeli szukasz konkretnego roweru/cześci lepiej zadzwoń pnieważ jak mówię na stanie ma niewiele, cześc w pudłach i jak nawt będzie i zadzwonisz to wstępnie go skręcą zanim przyjedziesz abyś mógł ramę przymierzyć, przejechać sie etc. Ja polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jedności byłem jakieś 2tyg temu kółka centrować i sklepik jest tam nadal. Gość (ten starszy) właśnie polecił mi drugi sklep i stronę internetową, powiedział że prowadzi go jego siostra (chyba) i że zawsze jakbym coś chciał to mogę mu powiedzieć, sprowadzą to do tego malutkiego na Jedności. Pewnie to z allegro można będzie też tam odebrać jak się zażyczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, byłem dzisiaj i błądziłem i nie znalazałem, na końcu młodnickiego jest jakieś ogrodzone osiedle i dozorca nigdy nie słyszał o żadnym sklepie i dodał że ludzie często o to pytają, to jak to w końcu jest, zrobiłem niezły kawałek tam i na nic? teraz się pewnie dowiem że wystarczyło zrobić dwa kroki w inna strone :)

 

dokładnie dwa kroki tylko nie w inną stronę :) , mieszkanie Krajków z Allegro jest właśnie na terenie ogrodzonego osiedla na Młodnickiego. Adres na ich stronie www, znając go szybko ich odnajdziesz idąc kolejno po numerach. Jak coś to telefon oni przecież też mają, więc wystarczy zadzwonić z pytaniem. No i jeszcze jedno, zamiast tych dwóch kroków można zrobić kilka obrotów kół, ponieważ rowerek możesz sobie wnieść na korytarz przed same drzwi Krajków i być pewnym, że jest bezpieczny. :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szczerze mówiąc, we Wrocławiu nie ma sklepu rowerowego z prawdziwego zdarzenia. Do GoSportu nawet nie masz co jechać: obecnie tematem sezonu są buty narciarskie i kijki. Z rowerowych rzeczy dostaniesz 1 rodzaj kasków Giro i jakiś 5 przecenionych sztuk rowerów: ze 2 meridy, 1 kelly's i jeszcze jakieś, które w pamięci mi nie utkwiły. Obawiam się, że podobnie byłoby w innych sportowych supermarketach. Najlepiej, jak powysyłasz do sklepów maile lub podzwonisz trochę i popytasz, gdzie mają to, co Ciebie interesuje. Inaczej zjezdzisz pół miasta na darmo. W ogóle rękawiczki z długimi palcami to luksus dostępny w 1 na 7-8 sklepów. O reszcie interesującego Cię wyposażenia nie wspomnę.

 

P.S. 1. Krajek ma jedną dobrą cechę: jeżeli czegoś nie ma, to na Twoje zyczenie sprowadzą towar nim mrugniesz okiem.

 

P.S. 2. Kross ma na Wrocław jeszcze jednego dystrybutora: Sklepik w centrum handlu rolnego czy jakoś tak ul. Karmelkowa 66 (chyba). Sprzedawcy wiekowo dojrzali, że tak się wyrażę, ale za to bardziej uprzejmi, niż u Barego, i o dziwo, elastyczniejsi; Można się np. targować :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hmm....

 

Spróbuj w Intersporcie na Hallera w Borku, rok temu mieli tam spory wybór Giro.

 

Sam też mam pytanie, ktoś może poleicić dobry serwis gdzie zamocują mi przerzutkę w haku ramy w którym brakuje 2/3 gwintu, podobnie jest ze śrubą mocującą przerzutkę? :) Rama z aluminium, tak samo jak śruba. Zależy mi na tym żeby to było zrobione "dobrze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam też mam pytanie, ktoś może poleicić dobry serwis gdzie zamocują mi przerzutkę w haku ramy w którym brakuje 2/3 gwintu, podobnie jest ze śrubą mocującą przerzutkę? :D Rama z aluminium, tak samo jak śruba. Zależy mi na tym żeby to było zrobione "dobrze".

Myślę, że w każdym serwisie zrobią Tobie to. Wystarczy przegwintować gwint :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki...

 

Nie wiecie moze, gdzie we Wrocku jest sklep, w ktorym znalazl bym butki firmy Kruk pod spd?

Chodzi mi konkretnie o model K-Biker.

Ew. czy jest jakis sklep, w ktorym mozna by zlozyc zamowionie na takowe buty?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...