Skocz do zawartości

[Wrocław] sklep rowerowy


Muzykolog

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę znaleźć we Wrocławiu żadnego porządnego sklepu rowerowego. To znaczy takiego, w którym można by kupić kask, dobre sakwy czy nawet sztyce pod moje siodełko.. Jedyne znane mi, w których raz na 100 lat coś się ciekawego pojawi to:

 

- sklep "Bary" na ul. Długiej, naprzeciwko dawnego Hitu (osprzęt shimano)

- GoSport w Koronie (koszulki i spodenki kolarskie)

- sklep na ul. Traugutta (kaski i spodenki)

 

Do Decothlonu na Bielany nie ma co jechać nawet.. Na dole w Galerii Dominikańskiej jest mini sklepik, w którym można sobie pooglądać.. Jeśli znacie jakieś inne sklepy to BŁAGAM i namiary!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa dobre sklepy bardzo blisko siebie a w zasadzie to w jednym budynku. Jeden to Harfa-Harryson (Sram, Rock Shox, Mavic, Michelin, itd) a drugi to Matuszewski (Ritchey, Sidi, itd). Adres to ul. Ks. Witolda 48.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest robex na samym poczatku jednosci narodowej, bardzo blisko drobnera i drugi obok bp przy alei kromera/boya-zelenskiego

przy pulaskiego jest jawor, na jednosci jest jeszcze krajek

 

zalezy czego dokladnie szukasz ale czasem naprawde warto sie przejechac do decathlonu, a ze sportoych marketow jest maks przy kerfurze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harfa-Harryson jest faktycznie spoko. Krajek natomiast to bardziej serwis niż sklep, a takich faktycznie we Wrocławiu nie brakuje. Fajnie by było gdyby był jeszcze jakiś czysty sklep, without serwis. Taki GoSport, ale tylko z rowerami :wink:

 

Decathlonu nie lubię, bo nie ma w nim praktycznie nic markowego. Szukałem tam nowego ubrania kolarskiego i znalazłem kosze spodenek po 30zł :?

 

Niedaleko Krajka, na Słowiańskiej 8 (koło zajezdni) w takiej bramie mieszkalnej jest serwis "Rodan". Nikt nie wie, że tam cokolwiek jest, więc krótko mówiąc nie ma ruchu. Centrowanie kół (10zł), sprawdzanie linek (5zł) itd. - od ręki zawsze, nawet w szczyt sezonu w maju przed długim weekendem. Mijając Wrocław można złożyć wizytę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wybieram się w srodę do Wrocławia. Po drodze chce kupić rękawiczki z długimi palcami i porozglądać się za kaskiem. Wszystkiego nie zdołam zwiedzić, więc prosze o porade gdzie zajść, żeby był spory wybór. Liczy się też lokalizacja bo będe w okolicach starego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś przejazdem i chcesz się pokręcić po starym mieście to właściwie w grę wchodzi tylko Harfa na ulicy Księcia Witolda. By tam dotrzeć musisz przejść z rynku na plac Uniwersytecki, potem przed Odrę jeden most i po lewej stronie będzie bar "między mostami" - no i właśnie ta ulica jest między mostami na Odrze. Idziesz wzdłuż ulicy z kilometr (mijasz po lewej policję) i na samym końcu po lewej masz jakieś magazyny, wchodzisz do bramy na podwórze i tam już są plakaty rowerowe. Ostatnio była też dostawa towaru w GoSport (m.in. można się przejechać na kolarce Meridy za 1400zł), ale to na Psim Polu w Koronie, więc daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam długich rękawic, ale we Wrocławiu.. nie wiem czy coś się znajdzie. Sklep Bary jest naprzeciw hipermarketu bodajże Tesco, ale w nim nie ma ubrań raczej ni rękawic. Rękawice widziałem tylko w GoSport, na Traugutta i chyba jakieś (ale bardzo drogie) w Harfie. Poza tym pustki. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we Wroclawiu jedynym rozsadnym sklepem jest rowerowy na pl. Kromera (czynny do 19tej) oraz Bary. Dosc dobrze wyposazony jest probike na pieknej ale za to dziwni ludzie... Zagladnac mozna do SCC Trek na Traugutta i Maks-sportu w Carrefour'rze na Hallera.

Harfa na Witolda ma mocno ograniczony asortyment (sram, BBB, RS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A czy mozecie mi powiedzieć, do którego z powyższych sklepów powinienem się kierować przyjeżdżając po kask? Bazując na Waszych wypowiedziach z innego wątku nastawiam się na METa, ale chciałbym mieć większy wybór podczas przymierzania.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asortyment w tych najlepszych sklepach zmienia się jak w kalejdoskopie. W GoSport w lecie nie było specjalnie nic, teraz zrobili dosyć interesującą dostawę zimowych obrań (długie spodnie, kurtki, rękawice). Podobnie w Harfie i gdzie indziej.. Trzeba po prostu zawsze objechać wszystkie sklepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Polecam wam sklep "Robex" na al. M. Kromera 18 we Wrocku, naprawdę duży wybór rowerów różnych marek jak i asortymentu - w zasadzie można dostać to samo co jest na stronie www.bikeman.pl bo ten sklep jest Dealerem. Byłem tam całkiem niedawno i byłem mile zaskoczony, co do obsługi się nie wypowiadam, zresztą jak ktoś wie o co chodzi to sam sobie doskonale poradzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Gość

Krajek to także sklep rowerowy - serwis na Jedności i sklep na Młodnickiego (za Jaracza, blisko Odry i Browaru Piastowskiego) - interes rodzinny :)

Na Allegro szukajcie Krajek_Wroclaw - są też rabaty :P

Polecam, bo trochę rzeczy już nabyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krajek to także sklep rowerowy - serwis na Jedności i sklep na Młodnickiego (za Jaracza, blisko Odry i Browaru Piastowskiego) - interes rodzinny :)

Na Allegro szukajcie Krajek_Wroclaw - są też rabaty :)

Polecam, bo trochę rzeczy już nabyłem...

 

To byłem ja, tylko niezalogowany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ignaszewski MTB...

Biskupin, ul. Olszewskiego 128 (wejscie z tylu za Chata Polska)...

Maja Krossy, a jak nie maja to moga sprowadzic...

I dosc tanie ubranka mieli tak miesiac temu...

 

http://ignaszewskimtb.com/

 

 

Decathlonu nie lubię, bo nie ma w nim praktycznie nic markowego.

 

Dlatego, ze Decathlon wiekszosc rzeczy sprzedaje pod wlasna marka... W rowerach jest to rockrider... Ale np. wyzsze modele amortyzatorow rockrider to tak naprawde suntoury... A niektore ramy rockriderow (zdaje sie, ze rockrider 5.0; 6.0 i 8.1) sa robione perzez polskiego krossa...

 

UWAGA!!!

W Decathlonie zanim cos sie kupi trzeba to trzy razy obejrzec przy polce, a pozniej jeszcze raz przy kasie... Mimo, ze mozna tam trafic na naprawde ciekawy sprzet to i tak dosc duzo rzeczy to chlam...

Dla przykladu z tematyki rowerowej - kaski Bell (w technologii in-mold) byly po 99 PLN... Ciekawe plecaki z buklakiem za 59PLN... Ale popmpki rowerowej reczno-noznej (ceny nie pamietam ale taniocha) nie polecam - daje cisnienie do 3,5 bar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...