Skocz do zawartości

Sklep rowerowy w Gorzowie


TygryseX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Tylko sklep na słonecznym. U Grubego na okólnej nie ma co kupować. Może i asortyment spory ale ceny i atmosfera są uwłaczające. Mamy jeszcze sklep na wieprzycach. Ceny atrakcyjne no ale obsługa... to trzeba samemu przeżyć...no ale trenerowi kadry można wybaczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście sklep na Okólnej traci przy bliższym poznaniu (ceny!!!) - na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że w Gorzowie jestem od niedawna. Z chęcią wybiorę się na Słoneczne bo rzeczywiście w Sprint-Bike i Melpolu atmosfera jest ciężka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO smutna prawda o gorzowskich sprzedawcach jest taka, że jedyny w miare sensownie zaopatrzony sklep to Rowery Lech Piasecki przy Wyszyńskiego. Na Słonecznej, w Win'ie dostępny jest asortyment z velo.pl i to ta jego tańsza część. Z tego powodu w części zaopatruję się przede wszystkim na ebay'u.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

czesc jestem z gorzowa, NIE RADZĘ KUPOWAĆ TU - Sprint-Bike" na ul Okólnej 28A

To sklep u (GRUBEGO) tam normalnie nie dosc ze oszukują to jeszcze kradną!!

Kupiłem pół roku temu rower wszystko bylo by ok, lecz mial nozke do podpurki jak placiolem , później miał iść do przeglądu kiedy przyszedłem go odebrać BRAKOWALO przy nim nóżki, przezutki rozregulowane. A dopiero rok pozniej czyli dziś , chcialem zacząć jesienna jazde. Kiedy przyszedłem do piwnicy okazało się ze w kołach brak powietrza, no nie ma problema ,biorę pompkę tylnie kolo dopompowalem ok,dokręciłem wentylki. Kiedy zaczełem pompować drugie przednie koło to jakos dziwnie bo nie moglem napompować- co potem sie okazało ze wentylek odpadł od dętki jak by zgnił :]. Wziełem nową dętkkę , wyciągnełem starą i co widzę?! DĘTKA POKLEJONA ŁATKAMI!!!!!!!!!!!!!!!! :icon_mrgreen:

Masakra w końcu niby nowy rower , a DĘTKA POŁATANA W NIM ŁATKAMI? Do tego jak sprawdziłem amortyzator od dołu okazało się że śrubki nie ma i zapewne wyciekł olej. No i to jest za######isty sklep?? OSTRZEGAM WSZYSTKICH KUPUJĄCYCH W NIM , NIE MILA OBSŁUGA A CO IDZIE Z TOWAREM TO STARE CZĘŚCI POWKLADANE W ROWERACH! I to ma być cudowny sklep? Na Gwiaździstej kupujcie tam jest super!! Tego sklepu nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem z Gorzowa, NIE RADZĘ KUPOWAĆ TU - Sprint-Bike" na ul Okólnej 28A

To sklep u (GRUBEGO) tam normalnie nie dość ze oszukują to jeszcze kradną!!

Kupiłem pół roku temu rower wszystko było by ok, lecz miał nóżke do podpórki jak płaciłem , później miał iść do przeglądu kiedy przyszedłem go odebrać BRAKOWAŁO przy nim nóżki, przerzutki rozregulowane. A dopiero rok później czyli dziś , chciałem zacząć jesienna jazdę. Kiedy przyszedłem do piwnicy okazało się ze w kołach brak powietrza, no nie ma problema ,biorę pompkę tylnie kolo dopompowałem ok,dokręciłem wentylki. Kiedy zaczełem pompować drugie przednie koło to jakoś dziwnie bo nie moglem napompować- co potem się okazało ze wentylek odpadł od dętki jak by zgnił :]. Wziełem nową dętkkę , wyciągnełem starą i co widzę?! DĘTKA POKLEJONA ŁATKAMI!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Masakra w końcu niby nowy rower , a DĘTKA POŁATANA W NIM ŁATKAMI? Do tego jak sprawdziłem amortyzator od dołu okazało się że śrubki nie ma i zapewne wyciekł olej. No i to jest za######isty sklep?? OSTRZEGAM WSZYSTKICH KUPUJĄCYCH W NIM , NIE MILA OBSŁUGA A CO IDZIE Z TOWAREM TO STARE CZĘŚCI POWKŁADANE W ROWERACH! I to ma być cudowny sklep? Na Gwiaździstej kupujcie tam jest super!! Tego sklepu nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...