Skocz do zawartości

Kona Owners Area


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

użytkownicy meridek mają swój klub na xc jest klubik author'a itd no to czas na kone - bo wkońcu nasze rowerki są najlepsze 8) :D

 

Ja zaczynam, standardowo był to taki rowerek :

>>LINK <<

tam fotka oraz specyfikacja :wink:

 

obecnie zmieniłem w nim pedałki ( nie żeby były złe ) seryjne wellgo A9 ( 371g) zamieniłem na ubijaki (296g), wymieniłem chwyty kierownicy (117g) na całe czarne authora ( 36g), łańcuch deore zastąpiłem pc-59 wraz z spineczką. Dołożyłem od siebie sigme bc-800 baseline ( i coraz poważniej główkuje nad ciclo hac4+) trąbeczke airzound3 :dev2: i osłonke tylnych widełek Setlaz NeoWave

 

fotki mojej piekności są tu :arrow: http://tinyurl.com/9787y ( 6szt na dole, powyżej moje butki)

 

Rozmiar ramki to 16' waga wg opisu powinna wynosić ok 12,5 Kg po rozłożeniu jej na atomy i dokładnym zważeniu części wyszło razem 13884g po założeniu airzound'a sigmy800 oraz osłonki i wymiane wyżej opisanych elementów wychodzi obecnie 13827g, waga elementów dodanych to 184g, i będe ją sukcesywnie odchudzał z biegiem czasu :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stinky smirdzi :)

fotek na razie nie mam. ale : moja nunu jest teraz cała czarna. dostała prostą kiere amoeby, mostek tiogi oxy, 110, wielka pannnica, a jeszcze rogi ergobary authora.I gripy setlaza.Teraz myslimy nad gumkami. Semislki przemontowane z makrokesza żony to kompletna porażka w deszczu.kendy na miasto nie pozwalają się pochylać w zakrętach. Albo wracam do terra firma, albo red fenixy.No i piasty. myślałem o NSach,albo novatekach. i obręcze suna. i szprychy...I przod X-gena.Ihample hydro.No i sztyca. I żona mnie zabije za "rowerzyce" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

heh jak GT ma mniejszościowy klub to ja widze że my mamy mocno elitarny 8)

 

Czy mógłbym dołączyć, jako honorowy członek, z racji mojego avatara Question

hehe jasne, zawsze sie zastanawialem nad tym avatarem i a-gang w "sprzęt" :eek: wykombinowałem że masz 2 rowery ::smile:: ale widze, że ten drugi na razie tylko virtualnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

a ja kupuje Konkę ;] Kula sie nazywa :) Ktoświe ile realnie waży? Bo na stronie producenta była waga w funtach podana, przeliczyłem sobie i wyszło 11.7kg ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! ;). Kula już jest. Jazda testowa już była. Prosta kiera będzie :) Niestety gięty Easton nie daje rady na podjazdach ;/ Ale zamierzam zamówić prostą carbonową Specialized'a 8).

 

Rower kapitalny, Vanilla chodzi na zjazdach że aż miło, co by sie nie znalazło pod kołem to jedzie się jak po równiutkim asfalcie :-D A Hayesy działają miodnie.. aż boje się pomyśleć jak będą chodzić jak się dotrą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! JA z moim Blastem tu za bardzo nie mam do pogadania..., ale jest piękny czarny i psy się go boją!! :lol: Idea klbu KONA jest słuszna! Bo to marka która coś w sobie ma - posiadacze wiedzą op czym mówię... Jak pisąłem mam od miesiąca Blasta 2005 jeszcze w pełni oryginalną poza dodatkami 0 jakoś wyszło ze Authora głównie, ale rękawiczki kupiłem oryginalna KONA a coo!!! :grin: teraz myślę o rogach a w przyszłym roku nowy amor - też Marzocchi - żeby odcień czerni pasił ;-) KONA rulesssss!!!! pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

A ja chce tylko zaklepać miejsce. Jak gnoiki z wawy i innych miejscowości niewykupią mi Kony Hahanny to ide po niea do sklepu 12.10.05r znaczy jade z bratem :( I tylko nad czym się zastanawiam to rozmiar ramy 16 czy 18 gdzieś znalazłem to znaczy kolo z tego forum mi podał że robią rame 17 jak to jest?? Aha podał że 18 kony odpowiada 17 authorowi wie może ktoś coś o tym?? Mam 170-172cm wzrostu będe jeździł po lasach troche skakał i asfald jaki rozmiar powinnienem wziąśc?? Macie kony możecie powiedzieć coś więcej.

 

P.S Bardzo zaje**** (fajny :D) ma kolorek ta kona taki Czerony Krwisty taki seksowny :) :grin:

Bardzo mi sie podoba ten kolor choć czerwonego zabardzo nielubie ale ten mi pasi :)

 

Jesli umiecie to pomórzcie koledze z klubu w wyborze wielkości ramki :)

Miejsce juz zaklepane?? Chyba że mi rozkupią-jednak odrzucam tą mysl :)

 

[ Dodano: 2005-10-03, 19:29 ]

Aha może ktoś z was wie Jakie przerzutki ma ta kona?? Takie pstrykane w dół i w górę czy w rączce takie w rączce przerzucane?? Dzięki za odpowiedz mam nadzieje że załapaliście o jakie chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...