Skocz do zawartości

Kona Owners Area


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Planuje ktos z was starty w LBM '06?

 

Chciałbym w maju, ale mam cholerną komunię w sobotę - tzn. nie ja tylko moje Szczęście.

 

 

Przypomniałbym się delikatnie - czy ktoś coś wi o hakach do Kikapu (różnią się u "standardowych" Kon ?? I czy sa jakieś zamienniki z innych marek ?

 

A dodatkowo pytanko - jakie siodełko szło w 2005 do Kikapu - produkt Velo chyba ?? Wygodniejszego nie zaznałem - prosiłbym o dokładniejsze dane modelu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

mam pytanko odnosnie kony blast:

chce go kupic ale nie jest to tani rowerek ,mam tylko 2000 na przezanaczenie na rowerek i chce zejsc z ceny w dol troche znalazlem promocje w sklepie tego roweru na 2299zl i mysle cos wyjac z tego roweru i zamienic na cos tanszego na pierwsza mysl przyszlo mi zamienic hample na v-ki bo tarzcze nawet nie sa mi potrzebne czy da sie wogole wrzucic do tych obreczy v-ki, i co byscie ewentualnie wyjeli z tego roweru zeby zejsc do 2000 pln

z gory dzieki

 

zeby nie robic tutaj tez smietnika odpowiedzi posylajcie na meila slavonto@o2.pl albo gg : 1720572

 

moga byc tez wiadomosci prywatne z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sun Black Eye - nie nadają się pod V-ki, mam identyczne w moim rowerku. Pomijając wszystko - niewiele zaoszczędzisz na samych hamplach. Poszukaj, może jeszcze gdzieś znajdziesz model Fire Mountain, powinieneś zmieścić się w 2000 a zawsze można go potem podrasować :033:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli z tymi hamplami tak bedzie to kapa ,a ten model fire mountain ma ta sama rame co blast??

 

tak siedze i rozmyslam co mozna by zrobic z ta cena i jednoczenie poczytalem opinie na temat amorka w tym blascie(marcochi mz comp) i kazdy pisze, ze nie jest on wart swojej ceny(cytuje:" jest to rst z naklejka marcochi"),a moze tak nie jest nic nie wiem o tym amorku wiec jakbyscie mogli to wypowiedzcie sie w koncu wy wiecie najlepiej bo jezdzicie na tych amorach bo w prawie kazdej konia on jest ;) . Moze by tak wymienic amorka ,moze macie jakies propozycje.

mi osobicie jest potrzebny amorek do xc nie za ostrego ale niekiedy lubie nacisnac na pedala.Skakac raczej nie bede po jakichs hopkach ,czesto ale jak jakas spotkam to moze sobie skocze jak bede mial kone :D

moja waga to 67-70 kilo chce tez zeby amorek wybieral dobrze nierownosci czy ten marcoch przy takiej wadze bedzie to robil??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama ta sama (7005 butted aluminium). Amortyzator... No cóż, ja go zmieniłem po mniej więcej miesiącu na MX Comp Coil. Nie wiem do czego go porównać, RS Judy TT, może jakiś RST. Nic specjalnego, ale skoro to Marzocchi to pewnie wytrzymalszy jest niż tamte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...