Skocz do zawartości

[szalone zwierzaki]kłopot bikerów


Rekomendowane odpowiedzi

Dziecko? Zawsze jak przejeżdzam obok dziecka to biorę na niego poprawkę i to samo obok pijaka. Popierdalać to moge w lesie tam nikogo nie uszkodzę :D najwyżej siebie a chodniki są dla pieszych! A my korzystajmy z nich, ale nie róbmy na nich wyścigów. Wkur... mnie także że mamy mało ścieżek z prawdziwego zdarzenia, ale to już inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azariel kumpel slalom gigant 40 na blacie .Jeśli slalom gigant to sie domyślam ,że między ludźmi czego się mógł spodziewać to tylko dziecko .A poza tym slalom gignat można sobie zrobić między drzewami wtedy będzie tylko kierowca poszkodowany :) Ja tam nie popieram takiej jazdy między ludźmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jadac na miedwie z kumplem zdazylo mi sie troche poszlifowac :mrgreen: .A to bylo tak, mijajac południk stwierdzilem, ze jade sam obejzałem sie wiec do tylu gdzie powinien byc kumpel- a go nie ma? Ale widze w tle ze rozmawia z chlopakami z roboty(zaklad mam kolo sciezki rowerowej TESCO). Wiec sie zatrzymalem i zmienilem kierunek jazdy by do nich dojechac. No i wtedy wpadło mi do łba :oops: by podjchać do nich na tylnim kole :? (35km/h wtedy mialem).No i prosze podrzucilem przednie kolo do nieba, a z naprzeciwka rowerzysta wjechal na kamień a tan elegancko sie odbił i uderzył mi w tylnie koło, wtedy to straciłem rownowage i spadłem z roweru sunąc przy tym po ściezce rowerowej. Kumpel powiedział mi, ze zanim do nich przyszlifowałem zrobiłem trzy fikołki. Ale tak szybko wstalem, że kolega z którym jechałem powiedzial ze chyba szybciej nikt nie wstaje odemnie po upadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz a mi się udało: ) ale Behemot zapomnieał dodać co to był za zjazd, z jaką prędkością jechałem i kto tak naprawde rozjechał ten bidon... a właśnie nie sądzisz, że to mogłeś być Ty Behemocie? z twoimi oczami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Reedzie - to nie byłem ja - A bidon sam sobie rozjechałeś :) przykro mi - prawda jest brutalna czasami. Ale wiesz - próbowałem to powtórzyć - da się, aczkolwiek wiele talentu do tego trzeba...

 

Do moich oczu się nie przyczepiaj - przyznaj że respekt wzbudzam jeżdżąc po zjazdach "na pamięć" - ale bidon pod kołami chyba bym poczuł... //chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel ######l 3 letniemu dzieciakowi najpierw w leb kierownica a potem poprawil pedalem NIECHCACY. aha - jechal glowna ulica do rynku w sobote o 12 :) tak z 4 dychy. slalom gigant

 

Jakby tak ktoś wjechał w mojego dzieciaka to najpierw bym mu do######ał a potem po łebie tym rowerch przejechał. To takie moje delikatne spostrzeżenie co bym mu zrobił :!: bo jeszcze mam pare pomysłów :!:

 

W tamtym roku pisali w gazetach jak jakiś koleś skoczył ze schodów pod rondo w Katowicach i przywalił lasce w łeb. Oczywiście zwiał a laske rozwolony łeb a raczej twarz, nie przytomna, szpital itd. nie wiem jak się skonczyło ............. lubie ostrą jazde ale nie między ludźmi. :!: :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jechałem z dwoma gościami na rowerze... Jednemu wysunął się bidon z koszyka a następnie jakimś cudem wpadł pod koła... Powiedzcie - przejechaliście kiedyś własny bidon?   :)

 

Ja przedwczoraj wróciłem z obozu rowerowego z Bieszczad.Najpierw jeszcze przed zjazdem rozkrecila mi sie 1 srubka od koszyka(nie zauwazylem tego) a na zjezdzie jade 60 km/h a tu nagle dziura i caly koszyk (z gwintem) mi urwalo i bidonem .Oczywiscie bidonu nie odzyskalem (caly roztrzaskany na calej drodze ) :shock: Mialem szczescie bo wjechalem na niego pod katem prostym bo jak bym wjechal pod katem krzywym :lol: to bylaby masakra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...