Skocz do zawartości

B'Twin - Rockrider Racing Team


Kuku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

czesc jestem nowy na tym forum pisze w temacie jezdze na btwin 6.3 trzeci sezon i jest ok jedyne zmiany to oponki fabryczne porazka nie pamietam nazwy rubena moze ,zmiana na wtb genialne firma wchodzi na polski rynek ,a istnieje 100 lat naprawde genialna jakosc , z racji ze mieszkam w nienormalnym kraju to kupilem je za grosze polecam strone chaincycling.com podobno wysylaja do polski

dalej zmiana tylnej przerzutki ze sram5 na sram9 cena na polskie ok 80 zl.(kaprys)bo ta piatka dzialala przyzwoicie , zamalowalem wszystkie loga rockrider rower jest w tym momencie no name ,aha

jeszcze zmiana amora na rock shock boxxer 5 letni prezent od kumpla ten fabryczny przelozylem do roweru syna . koszt roweru 220 funtow opony 15funtow przerzutka 20funtow amor dobre piwo .calkowity koszt w zl ok1200zl rower testuje w ciezkich warunkach polecam strone na youtube cannock chase . angole pytaja gdzie takie rowery robia i co taza firma.rower jest pomalowany w zebre.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

(...) ja tez przymierzam sie do kupna RR 9.1 (...)

Ja już nabyłem swojego RR 9.1. W październiku ubiegłego roku, po obniżce ceny. Nawet udało mi się na nim trochę pojeździć przed nadejściem zimy :)

Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Pierwsze jazdy to przede wszystkim zabawy z pompką do amortyzatorów i szukanie optymalnego ciśnienia.

Całość działa bardzo dobrze, choć muszę powiedzieć, że rower odebrałem ze sklepu nieco rozregulowany, mimo etykiety 'gotowy do jazdy'. Na szczęście nie było to nic, z czym średnio zorientowany biker by sobie nie poradził.

Po przejechaniu pierwszych km, w swoim RR wymieniłem gripy. Te decathlonowskie są beznadziejne. Nie to, żeby były niewygodne, ale spadają z kierownicy :wallbash: W ich miejsce przyszły skręcane dwiema obejmami gripy Meridy, które kupiłem za jakieś grosze. Teraz jest w porządku.

Ogólnie wszystko sprawia pozytywne wrażenie i za całokształt daję - jak na razie - solidne 4+ w skali akademickiej.

 

PS. Przy zakupie roweru, kupiłem pompkę do amortyzatorów w Decathlonie. Polecam :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie spóznilem do decathlona ni dylo juz RR9.1 ale nabylem 6.3 wczoraj go przetestowalem i daje rade do wymiany na pewno pojdzie amor i hamulce ale to z czasem na razie hula a co do serwisu to tragedia powiedzialem zeby przygotowali go do jazdy i dobrze ze nie jechalem w domciu caly wieczor zeszedl na poskrecaniu go do kupy ale jest ok .Bede pisal jak sie sprawuje przy dluzszym eksploatowaniu a waze 120 kg i 2 metry wzrostu. Narka chlopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ straznik12:

I nie było możliwości sprowadzenia rozmiaru XL?

Pomijam kwestię tego, że i tak mógłby okazać się nieco za mały.

Po sąsiedzku w woj. śląskim chyba w każdym sklepie są RR 9.1 w rozmiarze XL.

Poza tym w Kleszczowie obok Gliwic znajduje się magazyn Decathlona na Europę wschodnią.

Tak więc albo nie dopytałeś, albo mają jakąś dziwną politykę :rolleyes:

W każdym razie szkoda, że nie powalczyłeś o 9.1, bo to zdecydowanie inny, lepszy model.

W każdym razie, przyjemnego użytkowania nowego roweru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Mod Team

Zmieniłem wam nazwę tematu, żeby ludzie trafiali tu niezależnie od posiadanej naklejki na ramie, której wygląd niczym się nie różni, a i osprzęt ten sam. O ile się nie mylę w tym roku decathlon przeszedł na nowe nazewnictwo? Czy ktoś się orientuje czym była podyktowana ta zmiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam Rockridera 5,3 od zeszłego roku. Przebieg 4500km bez większych problemów. Problemem natomiast jest jego waga więc mału upgrade szykuje. A pozatym jestem z roweru bardzo zadowolony bo mnie nie zawódł jeszcze, a zdarza mi się go nie oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, jak wcześniej pisałem stage1 upgradu do mojego rockridera 5,3 już jest. Są to hamulce hydrauliczne Elixir 5. Teraz czuje że hamuje. na razie nie mam z nimi jakiś problemów więc jestem zadowolony. Trzeba było tylko poprawić tylny hamulec bo był żle zalany. Szybka nauka odpowietrzania, i teraz jest rewelacja. Problem w moim rowerku pojawił się w korbie. Blat jest trochę skrzywiony, więc ten element pewnie będzie następny do wymiany. i tu zastanawiam się nad dwutarczem i trzytarczem. Czas pokaże... na razie skupiam się na jeździe, bo końcówka sezonu już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...