Skocz do zawartości

[poison arsen am 2008]


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie.

Tobo, możesz powołać się na niezgodność towaru z umową. Pierwszy lepszy prawnik to obroni. Możesz też zapytać u rzecznika praw konsumenta, on powie co robić. Wg mnie, zgodnie z prawem możesz żądać wymiany towaru na zgodny z umową lub zwrotu pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawa sie rozwiazala, zamiast arsena am bedzie curare ...... zobaczymy czy dobrze zrobilem ... myslalem jeszcze nad ktm prowler bass ale wszystko juz wyprzedane i na wersje 2009 bym musial czekac prawie do wrzesnia ..... 3 miesiace bez roweru - nie wytrzymalbym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To taka mała aktualizacja z mojej strony.

Po pierwszych kilometrach przejechanych przez moją partnerkę na Arsenie mam kilka spostrzeżeń. Przede wszystkim, praca zawieszenia jest bardzo ładna. Wsadzony jest damper DT Swiss SSD 210L i tak z tego co widzę, to ten zestaw zawstydza pod względem czułości mojego Speca z Fox Float R. Może to kwestia ustawień (choć wydaje mi się, że sag jest OK), może to kwestia ProPedal w Fox'ie, ale rower dziewczyny wyraźnie lepiej reaguje na drobnych nierównościach. Odbywa się to kosztem mniejszej efektywności, bo rowerem wyraźniej bardziej buja, ale akurat w naszych turystycznych zastosowaniach nie gra to aż takiej ważnej roli.

W najbliższym czasie zamierzam (mimo 1cm. różnicy długości montażowej) na próbę zamienić w rowerach dampery i zobaczyć jak wpłynie to na pracę obydwu ram.

Druga obserwacja - rama jest krótka. Przy rozmiarze 45cm na długość jest porownywalna do poprzedniego DM FunBike w rozmiarze M (ca.41cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawa sie rozwiazala, zamiast arsena am bedzie curare ...... zobaczymy czy dobrze zrobilem ... myslalem jeszcze nad ktm prowler bass ale wszystko juz wyprzedane i na wersje 2009 bym musial czekac prawie do wrzesnia ..... 3 miesiace bez roweru - nie wytrzymalbym :(

A gdzie w ogóle można dostac ramy KTMa, np. tego prowlera?

Generalnie widziałem te rowery na żywo w całości to wykonanie robi świetne wrażenie. Łożyska masywne, "obudowane" z dwóch stron, ładne spawy, generalnie wyglądają naprawdę solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...