Skocz do zawartości

[pedały] jakich używacie ?


golab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Klaniam,

Neopren przemaka... Mam neoprenowe owerszuzy i po dluzszym i intensywniejszym moczeniu skarpety moge wyzymac.

Patent mojego kolegi-szosowca: woreczek sniadaniowy zakladamy na skarpetke tak aby przykrywal polowe stopy. Gicz potem do buta i gra. Za bardzo sie nie zaparza bo przykryte folia jest tylko pol stopy...

 

Opcjonalnie, sprobuj zrobic pokrowiec na nosek z detki motocyklowej. Powinna byc dostatecznie szeroka aby objac nosek ale go nie zgniesc. Przod zwulkanizuj klejem do latek i powinno grac ;)

(taka pomysla wyciagnieta z rekawa...)

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do metalowych nosków to polecam przeglądanie allegro, czasem sie trafi okazja.

Ja kupiłem jakiś czas temu Shimano 600 z pękniętym jednym noskiem za 20 PLN-ów, nosek pospawany i sie śmiga świetnie :]

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=513240896

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=513239592

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Spokojnie! Są noski o specjalnej konstrukcji umożliwiające jazdę bez pasków. Sztywniejsze, nieco masywniejsze, nogę do pedała przyciskają wykorzystując naturalną sprężystość materiału. Zapewne nie są tak skuteczne, ale bezpieczniejsze dla nienaumianych szybkiego wyciągania nogi. Turyści zapewne je sobie chwalą.

Na ten przykład piękne noski MKS-a:

http://www.benscycle.net/index.php?main_pa...products_id=473

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chłopaki, a jak te paski (parciane u mnie) mają być zapięte, żeby to działało tak jak ma działać? Bo chyba brakuje mi inteligencji. Jest kilka dziurek w sprzączce, ale jakoś nie znalazłem sposobu, żeby pasek przechodził przez wszystkie, bo wtedy wygląda to najestetyczniej i nic się nie macha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podpinam się tutaj - ktoś słyszał o podkładkach dystansowych do nosków?

 

Kupiłem sobie "eSki" i są po prostu za małe (mam wrażenie, że podczas skida noga wysunie mi się z koszyczka). Chciałbym je jakoś przedłużyć.  Jakieś pomysły jak (i czym) to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power strapsy w połączeniu z platformami bmxowymi są wyje... Wygodne, dobrze trzymają, pasują do każdego obuwia, praktycznie niezniszczalne. Ja jeżdżę od 2-3 miesięcy i jeszcze nie znalazłem minusów. Genialnie się w nich jeździ, gra w polo itd. Nie ma problemów z wsuwaniem i wysuwaniem z nich stopy.

 

Jednak ostatnio ciągnie mnie żeby wrócic do klasyki czyli jakichś torówek, klasycznych nosków i skórzanych pasków.

 

Klasa czy wygoda?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strapsy ciapsy:]

 

mam jeden rower w ktorym one po prostu nie pasuja, w tym chce miec noski. W drugim, do wygibasow jak najbardziej powerstrapsy. 

 

Więc jak, wie ktoś gdzie można czarne, stalowe nochale ogarnąć?

gdzie można dostać holdfasty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strapsy ciapsy:]

 

mam jeden rower w ktorym one po prostu nie pasuja, w tym chce miec noski. W drugim, do wygibasow jak najbardziej powerstrapsy.

 

Więc jak, wie ktoś gdzie można czarne, stalowe nochale ogarnąć?

 

 

 

Spytaj centy55 na allegro. Ma czarne S, może inne rozmiary też załatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...