Skocz do zawartości

[Pompka] do amortyzatora Decathlon


5iatka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

obecnie uzywam tej rockridera i jak na razie zero problemów w przeciwieństwie do wczesniej uzywanej beto . beto sh*t jakich mało od poczatku pompowała tylko do ok 1,5 mpi a w czasie sprawdzania (podczas reklamacji) przez sprzedawce została mu w łapach ta część do przełączania na małe i duze cisnienie . beto nie polecam !!! rockrider jak najbardziej chociaz po ostatnim szaleństwie z podwyzkami cen na art.rowerowe w deca to nie wiem ile to kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie uzywam tej rockridera i jak na razie zero problemów w przeciwieństwie do wczesniej uzywanej beto . beto sh*t jakich mało od poczatku pompowała tylko do ok 1,5 mpi a w czasie sprawdzania (podczas reklamacji) przez sprzedawce została mu w łapach ta część do przełączania na małe i duze cisnienie . beto nie polecam !!! rockrider jak najbardziej chociaz po ostatnim szaleństwie z podwyzkami cen na art.rowerowe w deca to nie wiem ile to kosztuje

 

Obecnie kosztuje 89 zł - podkoczyła o 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Odgrzeję kotleta, bo właśnie takową zakupiłem. Obecnie cena wynosi 109,99PLN. Pompka nie różni się niczym od wersji z 2009. Zaledwie kilka złotych drożej widziałem dziś Zefala Z Shock i mocno się zastanawiam nad wymianą. Miał może ktoś możliwość testować oba te modele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Też dziś ją oglądałem, cena 109 złotych, wyglądała dość solidnie. Jakby była za 69, to bym wziął, a tak to zastanawiam się czy warto ją kupować. Jak myślicie?

 

BTW, czy można taką pompką pompować też koła, przy użyciu np. jakiejś przejściówki? W temacie jestem zielony, a chciałbym mieć jedną pompkę i do amora, i do kół. Kupowanie dwóch pompek z manometrem trochę mi się nie uśmiecha, za dużo pieniędzy bym wydał. Tak więc czy da się kupić taką wielofunkcyjną pompkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompować da radę tylko jak wspomniano wcześniej sporo się namachasz - objętość tłoka jest strasznie mała.

Ogólnie można zrobić tak, że pompujesz normalną, a tą do amora tylko sprawdzasz ciśnienie.

Jak nie kupiłem sobie stacjonarki z manometrem to sam czasem tak robiłem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...