Skocz do zawartości

[Amortyzator]Suntour Epicon LOD


Rekomendowane odpowiedzi

będzie trzeba do nich napisać żeby rozwiać wątpliwości. swoją drogą epicony RLD 2011 chodzą ok 650-700zł, więc doliczając podatek od nowości, nowy tłumik i inne duperele, cena nie jest aż taka tragiczna :) jeszcze się zastanowię czy manetka będzie mi niezbędna i najwyżej budżetowo zakupię LODa SF11.

 

pozdrawiam.

Edytowane przez durnykot
pkt 2i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz epicon 2012 tonowosc, zmieniony tlumik, nie wiem jak prcuje, a Epicon 2010 wiem jak pracuje i nie zamienie na kota w worku, za 200zl wiecej niz 2011... za 1000zl mozna kupic LOD 2012 na 29" wiec ... ;)

Edytowane przez durnykot
pkt 2i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Zakupiłem Epicona, sprzedawca twierdził że to SF11, ale ja mam wątpliwości. W którymś temacie czytałem że różni się kolor zaworu powietrza, czy jakieś inne drobnostki. Jeśli tylko to, to nie będę sobie tym głowy zawracał bo wyrwałem go za bardzo okazyjną kwotę. Chyba że są jakieś inne różnice konstrukcyjne (zmiana skoku, tłumik, wytrzymałość, cokolwiek innego, ważnego) Poniżej foto pacjenta:

 

epicon3.jpg

 

epicon2.jpg

 

epicon1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, zaczyna się T09... Nieładnie z ich strony :whistling: To jak myślicie, wkładać 09 (zapłaciłem 529 zł), czy oddać i polować na SF11? Bo z tego co czytam to 08->09 był przeskok, czy rok później też coś się zmieniło (oprócz kolorów)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaka jest odległość mieędzy dolną krawędzią korony a górną goleni zesnętrznej, czyli inaczej ile wystaje goleń wewnętrzna i Epiconie? Nie wiem czy mam ustawione na 100mm czy na 80mm, bo mam wrażenie,że jest on dość niski - ja mam 112mm włącznie z uszczelkami. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...