Skocz do zawartości

[10572,4g] Radon ZR Litening by Paviarotti


Paviarotti

Rekomendowane odpowiedzi

Ech musze pogratulować rodonka, im częściej patrze na nowe rowery tej firmy na forum tym bardziej nie moge się doczkeać aż skocze składać swój. I jak dla mnie to proxx ma dużo racji, sam wybierając rame patrzałem na mase, ale zwracanie uwagi na wage smaru czy patrzenie na różnice rzędu 1,5g jest dla nie lekką przesadą. Przecież i tak jak się gdzieś jedzie to weźmie sie np. klucze od domu i już jest ciężęj albo na maratonie numer startowy czy chip też przecież swoje ważą. Wiadomo różnica 1kg swoje moze zrobić ale 1,5g O_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo różnica 1kg swoje moze zrobić ale 1,5g O_O

 

black -> mi tam różnica nawet 150 g różnicy dużej nie zrobi bo i tak często balansuję na różnej wadze roweru - a to dam więcej wody w bidonie a to wezmę plecak albo nie wezmę. Ale do rozpiski przykładam dużą uwagę i chcę żeby była jak najdokładniejsza.

 

Xsystoff -> :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Xsystoffie, który to już raz pokazujesz swoją 'klasę' urządzając sobie wycieczki tego typu? Powiedz mi, o Nieomylny Mistrzu Kolarstwa Wszelakiego, czy warto dopłacić 400zł za siodełko, które będzie lżejsze o 50g, żeby później zrównoważyć zysk w masie wkładką w sztanach? A propos oleju, którego z głowy pewnie większą część sobie wylałeś w ramach odchudzania - czy ze swojego widelca też usunąłeś połowę oleju? Jeżeli kiedyś dorobisz się hydrauliki w systemie hamującym, nie zapomnij odessać paru ml z przewodów. Oszczędzisz ludzkości swojego cynizmu. Autor tematu potrafił podjąć konstruktywną dyskusję, Ty jednak, elita, nie potrafisz się zniżyć do tego poziomu. Pozdrawiam mocno zniesmaczony i mocno ironicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje żeby Proxx, już nie wypowiadał się w tym dziale, bo nie rozumie idei MANII LEKKOŚCI...

 

A jeśli chodzi o rower, to przede wszystkim ciąży Bomber i z tym jest największy ból. Do tego można by zmienić koszyk na lżejszy. Hmm, kółka też mogły by być minimalnie lżejsze, a sztyca WCS to już naprawdę jakiś pechowy egzemplarz chyba :D Ale ogólnie rower całkiem fajny i mądrze złożony. Dla mnie jednak za bardzo szary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Xsystoffie, który to już raz pokazujesz swoją 'klasę' urządzając sobie wycieczki tego typu?

Jakie pytanie, taka odpowiedz.

 

Autor tematu potrafił podjąć konstruktywną dyskusję, Ty jednak, elita, nie potrafisz się zniżyć do tego poziomu.

Przeczytaj sobie tytul dzialu, jezeli go nie rozumiesz to przeczytaj drugi, a moze nawet i trzeci raz. Przemysl na spokojnie co oznacza "mania lekkości", a dopiero pozniej zadawaj glupie pytania.

 

Pozdrawiam mocno zniesmaczony i mocno ironicznie.

Pomyliles dzialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega proxx dalej nic nie rozumie to zacytuje post Żbika:

 

Witam

 

"Mania lekkości" to dział poświęcony "maniakom odchudzania" swoich rowerów. Znajdziecie tu porady, sposoby, linki oraz opisy osprzętu, które sprawią, że Wasze rowery będą jeszcze lżejsze niż są. Zapraszamy!!

 

 

I mam jeszcze prośbę:

 

JEŚLI KOGOŚ NIE INTERESUJĘ MASA ROWERU, "ODCHUDZANIE" GO I ROZMOWY NA TEN TEMAT TO NIECH POPROSTU TU NIE ZAGLĄDA I NIE WPISUJE BEZSENSOWNYCH DOCINEK...

 

Specjalnie stworzyłem osobny dział, żeby nikomu nie "przeszkadzać" wink.gif

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, niech tak będzie, czuję się zbanowany z tego działu i obiecuję, że już nie będę tu zaglądał i Wam psuł humorów. Zauważ tylko, że to nie ja zacząłem docinać, tylko... zresztą sam przeczytaj sobie, kto. Co tam, że niektórzy wypisują, że siodło Tune jest zbyt lekkie na rower, a ja mówię, że to absurd. Co tam, że autor tematu wcale nie poczuł się urażony moimi uwagami, przyznał mi rację i kulturalnie ze mną rozmawiał. Bardziej liczy się zdanie tych, którzy albo mącą wodę swoimi aroganckimi odzywkami, albo tych, którzy piszą "Super, fajny rower, gratuluję, cmokaski" nie wnosząc nic do tematu. Mnie właśnie OBCHODZI odchudzanie roweru i rozmawianie o tym, ale tu milej widziani są ci, którzy tylko przyklaskują. Fakt, jesteście maniakami, przyznaję, bo ludzi o tak wąskim patrzeniu na świat i innych ludzi jeszcze nie spotkałem. Adios amigos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o rower, to przede wszystkim ciąży Bomber i z tym jest największy ból.

 

No niestety :woot: ale jak wtedy kupowałem amortyzator nie sądziłem, że mania lekkości tak mnie dopadnie i "przeżyłem" tą większą wagę. No cóż, kiedyś się go zmieni, szkoda mi go teraz sprzedawać bo jakoś nie lubię wymieniać prawie nowych części (chociaż już jeden rok za sobą ma ale jak nówka dalej).

 

Do tego można by zmienić koszyk na lżejszy.

 

A co najlepsze - miałem dwa karbonowe Accent po 23 g i sprzedałem o ironio ;) a teraz byłyby jak znalazł. Chociaż trochę dziwne były, chyba pod te węższe bidony.

 

 

Hmm, kółka też mogły by być minimalnie lżejsze

 

Jeśli chodzi o całe koła to pewnie kiedyś opony pójdą do zmiany (Conti Moutaing King 2.2?). W sumie to sporo dociąża DT Cerit. Może pomyślę o jakiejś zmianie kiedyś.

 

Dla mnie jednak za bardzo szary :P

 

Pracuję nad tym! :) raczej wywalę te naklejki XC-ZONE (nie bić!) ewentualnie zostawię jedną malutką. Planuję też w niedługim czasie dać te czerwone śruby. Wtedy tak ten żółty kolor nie będzie bił po oczach, dojdzie kilka elementów czerwonych i może być ciekawiej.

 

 

Co tam, że autor tematu wcale nie poczuł się urażony moimi uwagami, przyznał mi rację i kulturalnie ze mną rozmawiał.

 

Nom, ja tam wszystko przyjmuję na luzie :)

 

<span class="postcolor">Drogi Xsystoffie (...) Powiedz mi, o Nieomylny Mistrzu Kolarstwa Wszelakiego, czy warto dopłacić 400zł za siodełko, które będzie lżejsze o 50g (...)

 

To akurat muszę powiedzieć, że wyrwałem Tune'a IMO bardzo tanio. Nowego na gwarze nawet poniżej podanej przez Ciebie kwoty. Więc nie widziałem sensu kupować niewiele tańszego SLRa, którego też miałem na poczatku w planach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co te kłótnie z proxxem? To jest temat o Radonie a nie dyskusja o całej manii lekkości.

Rowerek świetny. Podoba mi się kokpit i fakt że też masz Bombowca :D Mi też go byłoby żal sprzedawać, fajny amorek jest.

Chyba kupię sobie podobne rogi {edge,boplight}. Fajnie wyglądają i bardzo lekkie są te Dt'ki obręcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza twardym być! :D

Jak do tej pory spędziłem na nim max 50 km (ok 2godz 10 min) po szosie i było nawet nawet. No twarde jest, ale czy niewygodne? na pierwszych 30 km jeździ się super, potem już trochę czuć po tyłku, ale myślę, że to kwestia nieprzyzwyczajenia. Zdam relację jak w grę wejdą większe dystanse ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...