Skocz do zawartości

[sklep] We Wroclawiu z porządnymi częściami


Meva

Rekomendowane odpowiedzi

Na nowy sezon potrzebuję, opony schwalbe racing ralph, pancerze i linki, mostek ritchey comp 90mm, kierownice Dangerous Mike XC, pedały Shimano PD-520 i buty Shimano SH-MT20D i będę we Wrocku w ferie i chcę załatwić to tam żeby nie kupować przez allegro itp i nie tracić kasy na przesyłki i dlatego potrzebuje adresu jakiegoś sklepu we

Wrocławiu który będzie miał te części(będę mógł przymierzyć buty) w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz mieszkam we Wroclawiu i tak niemal wszystkie czesci kupuje przez internet. Nawet z przesylka wychodzi zazwyczaj taniej niz w sklepach "stacjonarnych". Poza tym nie wiem czy uda ci sie znalezc sklep gdzie wszystkie te czesci beda dostepne od reki i to jeszcze w dobrej cenie. Jezeli koniecznie zalezy ci na tradycyjnym sklepie, bo np. chcesz przymierzyc buty, to podzwon wczesniej zeby sie dowiedziec czy to czego szukasz jest dostepne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma w tym miescie sklepu z prawdziwego zdarzenia. Wybór towaru bardzo ograniczony a i ceny często zaporowe. Największy problem jest z odzieżą - bo wypadałoby przymierzyć a tu się , że wyboru praktycznie nie ma. Kilka rzeczy na krzyż i to wszystko. Z tym dzwonieniem to dobra sugestia - ja tak trafiłem na buty specialized w factory - zadzwoniłem, okazało się, że mają tylko jedną parę i akurat w moim rozmiarze więc pojechałem i kupiłem.

 

Jeśli chcesz kupić kilka części i to myślę, że jednak warto kupić przez net - przy komplecie opon, spd i reszcie to przesyłkę będziesz miał za darmo, a i potargować się jeszcze można.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meva: SPORT-PROFIT

ul. Kleczkowska 48/1a (róg ul. Reymonta i ul. Kleczkowskiej)

50-225 Wrocław

 

Link z mapką: http://www.sportprofit.pl/kontakt.php

 

Bywam w tym sklepie, i widziałem tam dostępne zarówno buty shimano, jak i mostek ritchey'a, pedały kierownice są i to nie jedna ale czy akurat DM to nie pamiętam ale powinni mieć, pancerze i linki też mają wybór, opony Schwalbe RR mają na bank bo ostatnio zmacałem RR i Nobby Nic :) Ceny mają bardzo dobre. Teraz mają zniżki na serwisowanie roweru ze względu na okres zimowy. Przejedź się tam i zobacz. Na bank złapiesz te części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...