Skocz do zawartości

[oswietlenie] Co na tylny widelec?


Poke

Rekomendowane odpowiedzi

E Schwefel, nie panikowałbym. Na mojej sztycy trzyma się pewnie - 31,6. A mocowanie jest dobre na tylni trójkąt, albo sztycę. Gdybyście mieli zamiar kupić lampkę halogenową Cubelight 2, to musze wspomnieć że ta lampka nadaje się na autostradę:

-bardzo dobrze świeci

-na idealnie płaskiej drodze nie odpada

Mocowanie na kierze w ten sposób jest pomysłowe, ale nie sprawdza się za cholerę na kokpicie. Średni wstrząs powoduje rozpięcie kliku o jedną zębatkę, czego skutkiem jest rozluźnienie połączenia i opadanie/wypadnięcie z roweru lampki.

Sigma baseline za 10zł*2= konkretne oswietlenie. Czego chcieć za 30zł więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojna głowa Paviarotti. Właśnie potłukłem rowerem o podłogę, jeździłem też dzisiaj dzisiaj, po niedużych wertepach i lampka się trzyma. Ja ją mam na sztycy 31.6. Sądze, że jeśli masz taką albo inną możliwośc zamontowania na grubej rurze to śmiało bierz. Opadała mi ciężka przednia halogenowa lampa z tym mocowaniem, a te mocowanie sprawdza się o wiele lepiej na tyle przy tej właśnie lampce. Masz jeszcze Cuberidera za 35zł albo Cuberidera 2 za 40zł, ale ta Sigma Baseline ma funkcję pulsacyjną, czego jej "bracia" nie mają, oraz naprawde świeci jaśniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wipermann Green. 135zł cena oficjalna. Ja dałem 35zł -Allegro.W sumie chciałem czerwony ale wylicytowali go na ponad 60zł -jak dla mnie to za dużo jak na łańcuch. Oczywiście new. http://velo.com.pl/php/produkty.php?m=19&a...;p=%&id=512

 

Mimo wszystko lampke na widelcu uważam za złe rozwiązanie,mniej widoczne. Ew. jak masz bagażnik rowerowy-to wtedy można dac na widelec lampke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...