Skocz do zawartości

[rama[ prodigy johny bravo 2007


tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

rame zakupilem na alegro za 455zl wraz z sterami vp i zaciskiem zoom.

 

rozmiar 16.5"

sztyca 31.4

waga okolo 2200

 

ramka przyszla do mnie w srode, pierwsze wraznienie calkiem pozytywne, fajne malowanie ( red flower ). gorna i dolna rura sprawiaja wrazenie dosc pancernych w porownaniu do filigranowego wahacza. drugie co zauwazylem i mnie zaniepokoijo to brak przelotki do hydraulika !!?!! ;/

 

rower zlozylem w piatek bo musialem czekac na korbe.

 

pierwsza jazda: bylo juz troche pozno wiec pojechalem sie troche polansowac na miescie. pojezdzilem jakies 10min i cos mi nie pasowalo, wiec wrocilem do domu. pokombinowalem troche z ustawieniem amora i mostka, jako ze mam kiere z dosc duzym wzniosem dalem mostek na minus a amora ustawilem na 120mm. pojechalem znowu, poz zmianie ustawien jezdzilo mi sie znacznie lepiej, choc troche nie pasuje mi dlugosc gornej rury ( jest zdecydowanie za krotka jak na taki rozmiar ) od razu mozna poznac ze rama ma geo za zacieciem do sportowom grawitacyjnych, gdyby nie ta gorna rura bylbym w pelni zadowolony z geometrii a tak pozostaje pewien niedosyt. juz wiem ze rama nie bedzie moja ostatnia bo zmienie ja raczej na santa cruz chameleon albo banshee viento ( geo tcvh ramek bardziej mi odpowiada ) zapomnialem o jeszcze jednej rzeczy: podczas skladania dal o sobie znac niezbyt trwaly lakier ( otracia pojawiaja sie bardzo szybko od pancerzy lub innych tego typu rzeczy ).

 

dzisiaj byla dluzsza przejazdzka ( 40km ). jeszcze troche musze przejechac aby przyzwyczaic sie do nowej pozycji na rowerze bo wczesniej mialem mniejsza ramka z krotkim mostkiem. ale musze powiedziec ze z kazdym kilometrem jezdzi sie coraz lepiej. moim zdaniem optymalnym rozwiazaniem jest mostek 80mm lub 100mm, ja mam 100 bo jestem dosc dlugi i tak mi poprostu lepiej. rozmiar ramy przy moim wzroscie ( 182mm ) i sztycy 350mm jest calkiem w porzadku.\\

 

wiecej napisze biegeim kilometro ale jak na razie jestem calkiem zadowolony z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast napisac tylnego trojkata napisalem wahacze:D ale chyba wszyscy wiedza o co chodzi. wczoraj wieczorem pokombinowalem jeszcze troche z mostkiem i moim zdaniem najlepszym wyborem bedzie mostek o dlugosci 80mm.

 

napisze jeszcze o zaletach i wadach;]

 

zalety

 

- dosc dobra cena ( udalo mi sie wytargowac stery za 40zl w cenie ramy :) )

- fajne malowania nie kosztujace wiecej jak to czasami ma miejsce w innnych ramkach

- nawet fajne katy // ramka jest bardzo zwrotna

- lekka

 

wady

 

- sztyca 31.4 / nie ma zbyt duzego pola popisu, accent, zoom, kalloy i roox ktory kosztuje duzo za duzo

- niezbyt trwaly lakier

- brak przelotki pod hydraulika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...