Skocz do zawartości

["Użyszkodnicy"]


Batman

Rekomendowane odpowiedzi

Po co na forum użytkownicy, którzy nigdy nie napisali ani jednego posta lub od baaaardzo dawna są nieaktywni? Czyżby chodziło o liczbę użytkowników w sensie im więcej tym łatwiej o sponsora? Wtedy wszystko ok. Ale jeśli to nie ma nic z tym wspólnego, to ja bym ich powywalał - wówczas jest przyjemniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega z pracy też ma u nas konto

złożył je sobie 2 lata temu i na razie nie napisał ani jednego posta - nie odczuwa takiej potrzeby

choć czasem tu zagląda

Owszem są osoby które założyły i zapomniały

Jaki przyjmiesz klucz weryfikacji ?

Ja na kilku forach + darmowych serwerach pocztowych mam puste konta tylko po to by nikt nie używał mojego nicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
lookas mi skasowali konto na lb

 

????

 

A skąd ja mam to wiedzieć :) Napisz Pw do admina LB w tej sprawie poczekaj ze 2-3 lata na odpowiedź bo na oko takie mają tempo odpisywania i będziesz wiedział co i jak ;)

 

aLe tak na oko to nie skasowali http://light-bike.com/forum/profile.php?mo...file&u=1726

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Rozumiem kasowanie użytkowników nie logujących się od dawna na forum (jak dawna, pozostawiam administracji), ale jestem przeciwny kasowaniu tych zaglądających (acz nie piszących). Forum jest otwarte, nie ma w regulaminie obowiązku pisania. Skoro nie jest łamny regulamin, to dlaczego mają być wyciągane konsekwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ci co zaglądają mogą zostać. Ale pisałem też o nieaktywnych. Mam swoje forum (tzn moderuje tylko) nie związane z rowerumi i tam usuwam użytkowników, którzy się zarejestrowali i nigdy lub od bardzo dawna nie zaglądali. Usuwam także tych, co nigdy nic nie napisali (mimo, że czasem zaglądają) bo zawsze mogą być gośćmi. Wtedy faktycznie wiadomo jaka jest popularność danego forum. Oczywiście ja się tu nie wpycham z butami - żeby było jasne. Tak o, sobie głośno myślę i nic więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman jesteś tu od stycznia i też za wiele nie piszesz to co do wywalenia? czepiasz się po prostu i tyle :P ktos nie chce nie pisze i to tyle.

Zobacz, kiedy ostatni raz byłem. Jeśli nie będzie mnie ponad pół roku czy nawet miesiąc to ok, jestem pierwszy do wywalenia bo to oznaczałoby, że skończyły mi się tematy do rozmów z innymi.

 

Dobra, to była taka sugestia z mojej strony rozmowa się odbyła :P , zostaje jak jest, temat można zamknąć (chyba). Idę pograć w CS'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się wypowiadał za innych, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć tyle, że nie udzielam się zbyt często na Forum, ale zaglądam codziennie, o ile tylko mam taką możliwość. Nie zawsze mam czas, chęci itp., aby coś napisać, ale czy z tego powodu miałbym być gorszy? W moim przypadku jestesm najaktywniejszy, kiedy chodzi o jakieś nowości, o sprzęt, który mnie interesuje. Zatem aktywność ma postać sinusoidy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie spamuję tu sporo a na LB zarejestrowałem się daaawno temu (nie wiem kiedy, z 6-7-8 miesięcy) i nic nie napisałem, tam tylko czytam bo o czym ja im będę pisać? Tak o? Jak mi skasują konto to zrobię sobie nowe, 0 postów strace trudno się mówi :)

 

W ogóle nazwa tematu. Jak może szkodzić ktoś kogo nie ma? -_- Gorzej jak pierdoły wypisuje albo ludzi wkurza pisząc cokolwiek żeby mu konto nie poleciało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...