Skocz do zawartości

[amortyzator] lekki dla 84 kg


Loko

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę ,na ogół dość spokojnie .Czasem poszaleje sobie na jakimś zjeździe ,ale to dość sporadycznie .Rower stosuję głównie do turystyki ,waże ok 83 kg .Obecnie mam rock shoxa j2 i działa dość twardo ,tak że praktycznie nie używam lo .Amor wybiera większe nierówności .Na wybojach typu kostka ,tarka na żwirówce itp gdzie jest duża częstotliwość drgań ,praktycznie nie działa .Amor jest i nie narzekam ,jednak waży dużo .Chciałbym amorek o lepsze pracy ,bardziej komfortowy i lżejszy ponieważ planuję w przyszłości mocno odchudzić rower i nie chce znowu wymieniać przedniego zawieszenia .Waga jaka mnie kręci to ok 1700 gram .R7 ,reba ,spoko ,ale kosztują ok 1000 ,ja chciałbym przeznaczyć ok 600 zł +- ,w zależności ile będą kosztować do amorka dodatki -pompka .Chciałbym aby amorek był wytrzymały ponieważ boję się trochę tego powietrza i możliwość nieszczelności .Oczywiście chciałbym najlepiej coś super i troche dużo wymagań tu dałem ,ale potrafię pójść na kompromis w niektórych kwestiach .Głównie chodzi mi o odchudzenie sprzęta.Dziękuje za wszystkie podpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis nie masz powodu obawiac sie powietrza. producenci bardzo dopracowali systemy powietrzne i pod wzgledem bezawaryjnosci sa rownorzędnymi partnerami dla sprezynowek. twoja waga tez nie jest problematyczna dla widelca powietrznego - na pewno nie przy normalnym stylu jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...