Skocz do zawartości

[Amortyzator] Marzocchi Bomber 55 ETA


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, to jakaś kicha skoro taki szybki wyprost jak mówisz.

 

Jak ja reklamowałem kiedyś ETA (w poprzednim sztućcu) to zgłaszałem, że po godzinie z goleni schowanej na tyle, że było z 3 centy robiło się z 6 to mnie wyśmiali i teraz już wiem, że to normalne i w 55'ce tak z 5 robi się po jakiejś godzinie 8 ale potem już to nie rośnie (dużo też zależy zauważyłem od ciśnienia powietrza - im większe tym trudniej go schować i co ważniejsze można mniej, ale to wydaje się być logiczne i normalne).

Śmieci ewentualnie nieszczelny jakiś o ring sugerowało mi co najmniej dwoje fachmenów od amorów w tym sławetny Kali ;) a jemu akurat wierzę w diagnozy. Nie zmienia to nadal faktu, że prostacki tłok z domykaną dziórką przez którą przepływa lub nie olej jest chyba najprostszym z możliwych sposobów na skrócenie widelca. Jak dobrze i precyzyjnie zrobić taki patent na pewno będzie to lepsze niż te powietrzne systemy. No i różnica podstawowa, przy takim patencie widelec się chowa jak należy a nie tam 2 do 6 centów co jak dla mnie jest niczym przy 160mm skoku. No a wykonanie to faktycznie może być sprawa wtórna często przez makaroniarzy niechlujów partaczona pewnie, teraz na Tajwanie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...