Skocz do zawartości

[tuning] korki i uszczelki do Psylo XC


Kamixc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem RS Psylo XC z roku 2002. Amor działa bardzo ładnie, ale jego dużą wadą sa plastikowe korki, które przez kilka lat zdarzyły się troche zedrzeć. Chciałbym wymienić je na nowe, najlepiej metalowe, jednak nigdzie w internecie nie moge znaleźć nic na ten temat ? Czy korki od modeli 03, 04, 05... będą również pasowały ? Czy ktoś z was mógłby pomóc mi, naprowadzić na jakieś źródlo, z którego moglbym takowe korki zakupic ? Czy tez na kogoś kto mógłby takowe korki odsprzedać ?

 

Drugą sprawą są uszczelki olejowe. Również, nie mam pojęcia jak, gdzie moge zakupic je przez internet ? ;)

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie proszony jest o pomoc w tej sprawie. z Góry ślicznie dziękuje ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt psylo a suntor xcp 75 to nie bede pisał....

 

ja robiłem takie korki z gwintu od rury sterowej która była nagwintowana Była to rurka 1/1/8 Pozostaje jeszcze kwestia uszczelnienia tego Ja coś wymyśliłem ale nie zdawało to egzaminu - to coś dla bardziej kreatywnych. Oczywiście nie ma wtedy regulacji ale jak sie nie bawisz za dużo w regulowanie to bez problemu można to dostosować do siebie i zostawić na stałe

To jest rozwiązanie jak nie znajdziesz korków :)

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...