Skocz do zawartości

[amortyzator przód]Sr Sountor XCR LO 120mm


DrAkula

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, gdyż chciałem wymienić amortyzator przedni na cos z wiekszym skokiem... pomyslalem o Sr Sountor XCR o 120mm skoku, albo myslalem tez nad rst gila plus tez 120mm, ale ostatnio czytalem rozne fora i ludzie zdecydowanie nie maja zaufania do rst gili... A wiec mam pytanie czy do jazdy po lesie, korzeniach, trudnym terenie ogolnie i nierownosciach, ale bez skokow, no chyba ze takich od czasu do czasu na 30-40 cm wytrzyma dlugo i czy bedzie sie nadawal? Bo myslalem jeszcze nad Rock Shockiem dart 2, ale dziwi mnie jego mala cena jak na ta firme i nie wiem-moze jakis cienki ten model...

 

Moglibyscie mi cos doradzic moze innego ale wazne zeby bylo do 250zl, ze skokiem 100-120mm i nie interesuja mnie uzywane amortyzatory... z góry DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... miedzy 100-120mm bo waze 80kg, jezdze po trudnym terenie i mam mocny hamulec tarczowy wiec jednak przydaloby sie cos co ma w realu z 80-90mm skoku... teraz mialem jakiegos sountora z dziwnym skokiem(70mm) bo mialem go od poczatku jak kupilem rower i ogolnie byl super.. extra praca i miekki ale jednak na zjazdach z jakiegos podniesienia to uginal sie do korony... wiec pasowalo by cos z wiekszym skokim... pomijam juz fakt ze mam duza tarcze i grube kola z agresywnym bieznikiem i jest jeszcze aspekt wygladu roweru... przy tym osprzecie lepiej wyglada rower jak ma 100-120 mm skoku...

 

 

 

Wie ktos cos moze o Rock Shock Dart II cokolwiek? najlepiej jakis posiadacz tego amortyzatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie, ladnie ale przy takim skoku geometrie to bedziesz mial czoperowata co jest niezdrowe dla glowki ramy. Do tego suntour z duza tarcza moze sie polamac w dodatku prze skoku 120mm. Jaka masz rame? Jezeli w rowerze od nowosci byl amor 70mm to nie wkladalbym nic wyzszego niz 100mm. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...