Skocz do zawartości

[amortyzator] Spinner Grind vs XCR


sowix1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Spinner Grind i SUNTOUR XCR są porównywalne co chodzi o pracę? Bo jeśli chodzi o koszt to Spinner jest atrakcyjniejszy. Nie znam tej firmy ale słyszałem w miare dobre opinię. Może zapytam jeszcze: Ja mam SUNTOUR M6300 (Jest to to samo co w Meridach K4 za 1050 zł). Czy wymiana na Spinnera była by dobrym wyjściem bo chce coś deczo lepszego.

http://www.allegro.pl/item243464289_amorty...ner_grind1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma toto w swoim treku[spinner]... straszna poracha chodzi mu może 2 cm skoku i wygląda okropnie- ta czarna farba się ściera bardzo szybko przy ślizgach...co ja mówię, nie ściera- łuszczy :/. Odradzam, z suntourem nie miałem do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ponownie faryzajca tego całego Dart'a :mellow: Bo to niby zaraz lepsze od XCR'a LO. Jak się dba i przeciera golenie po każdej jeździe - to taki XCR działa JAK NA SWOJĄ CENĘ bardzo dobrze. Ja bym polecał miękkiego XCR'a albo XCR'a LO ( lepiej z LO bo ma mniejszy skok + bardzo dobra blokada ). Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek już mnie szlag od twoich wypowiedzi trafia, jeździłeś na tym darcie? Ciągle wypisujesz to samo chwaląc na siłę amor nad niebiosa... tylko raz za czas na coś narzekasz ale gotów jesteś głowę sobie uciąć żeby polecić to co masz... to samo było z grandem, z jednej strony chwaliłeś z drugiej narzekałeś...

 

Weź może wydoroślej?

 

Na pewno RS jest lepszą marką, tłumik w nim był sprawdzony przez wiele lat itp. Nie mówię, że musi być lepszy od suntoura, (dart to w sumie takie polaczenie judy z pilotem, spawdzonych rozwiązań...) ale tez nie mówię, że tak nie jest[nie jeździłem na ani jednym, nie używałem, nie mam porównania]. Na pewno prędzej bym zaufał RSowi niż Suntourowi[lata tradycji, sprawdzone rozwiązania]. Tym niemniej Twoje posty ciągle w tym samym stylu za niedługo doprowadzą do dania ci ignora na wyświetlanie wypowiedzi na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...