Skocz do zawartości

[reba]2,5 cm ochrony przed dobiciem?


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Amorek przy takim ciśnieniu jest dla mnie idealny, jeśli dopompuje mniej do pozytywnej, to sag zbyt duży.. poniekąd może to zależec od geometrii rowerku jaki jest sag.. Moim skromnym zdaniem Tora 318 wykorzystywała więcej skoku (tj jakies 90mm.. raz nawet 95mm :D ) a sag był idealny czyli ~1,5cm.. w Rebie ciężko wykorzystac taki skok.. chociaż będe mógł powiedziec cos wiecej jak zamontuje zipa do goleni.. :D tylko powiedzieli mi w zaprzyjaźnionym serwisie, że zipy nawet lekko zaciągnięte rysują golenie.... no ale też troche potrwa zanim amorek się dotrze troche :P z tora na początku było podobnie..

Niemniej 85kg i 80 psi w pozytywnej.. :) to ja bym moją rebe chyba dobijał a sag miałby z 3 cm jak nie wiecej.. może faktycznie nalali za duzo oleju..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue może masz za dużo oleju w tej Rebie?

albo w glowie ! <_<

 

 

 

idac za waszym przewodem spuscilem powietrze ze swojej maszyny (nie chcialo mi sie tego robic jak nie wiem co!) i udalo mi sie niemalze zetknac korone z uszczelka.

 

waze jakies 78 kilogramow.

+ - 130PSI

- - 130PSI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, udać to się udało[przecież pisałem że wycisnąłem te 85mm na spuszczonym powietrzu] <_<. Tylko tak jak mowie- do 60-65mm nacisk ustawicznie możesz powiększać i do tego dojdzie, a wyżej to już trzeba zdrowo przywalić, żeby przeszło tą granicę. Spytałem jo_jacka po jego poście i ma to samo, ironman też [tyle ze oni maja do 80mm bo skok na 100 ustawiony]. Znaczy, że z moją rebą raczej wszystko w porządku ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...