Skocz do zawartości

[pomysł]Miejsce na imię pod avatarem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D Wpadłem na pomysł, żeby pod avatarem znalazło się miejsce na imię (o ile jest to możliwe). Myślę, że mogło by to być przydatne, przykładowo w przypadku spotkań nie każdy chce aby zwracać się do niego po nicku z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może takie "pole": imię-status czyli można wpisać imię(chociaż do tego służy nick) albo coś krótkiego o sobie np: "do środy w górach na MTB" lub "czwartek wyścig w istebnej"

 

z tym że musiała by być to jakaś mała czcionka... bo pod avatarem już i tak jest sporo info... np ja bym stamtąd(jak można) wywalił "płeć" i zrobił z niej małe ikonki obok nicka: tak jak było kiedyś

reszta IMHO jest potrzebna(chociaż zajmuje sporo miejsca)

 

no i ofc obowiązkowe wpisywanie wieku(nawet jeśli będzie zakłamany) wiadomo wtedy w jaki sposób się do kogoś zwracać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to tak:

wywalić płeć i datę dołączenia.

ewentualnie grupę, bo od tego są stosowne obrazki pod avatarami adminów/modów/zbanowanych itd

po 1 byloby przejrzysciej, po 2 znalazloby sie miejsce na imie

co do pomyslu jestem za...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to bardzo dobry pomysł.

Podobnie jak inni jestem zdania, żeby wywalić pole "Grupa", "Dołączył" oraz "Płeć"

Co do grupy to widać to po ikonie pod avatarem, dołączył nie ma żadnego znaczenia i nie wiem po co to jest, płeć mogła by być oznaczona w małej ikonie obok nicka (tam gdzie teraz się podświetla jak jesteśmy online).

 

No i dołączcie imiona, mogą być pod nickami.

 

PS. Mam na imię Damian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw temu pomyslowi, wlasciwie to przeciw wszystkim powyzszym pomyslom :D . Imie jest moim zdaniem zbede bo co jak beda dwie osoby o takim samym imieniu braly udzial w dyskusji? To zaproponuje ktos wtedy zeby dodac pole nazwisko czy bedzie nim nick uzytkownika? Albo jak zwracac sie do takiego kogos wtedy, po imieniu czy po nicku czyli w tym wypadku jak po nazwisku... a jak to mowia, po nazwisku to po pysku... hmm, w ogole to nie lubie niektorych imion :P i wolalbym nie wiedziec jak sie nazywacie i lubie wiedziec do jakiej plci mowie a i wiek tez jest dla mnie czesto nie bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulaminu to się nie czytało :D

 

Dobra Schwefel, a teraz zobacz ile sie stosuje, a kto czasem przegina :D

 

Co do pomyslu to jestem za, mnie to i tak lotto jak bedziecie do mnie sie zwracac, czy po nicku czy po imieniu :P

A co do wywalenia info. Ja bym zostawil wszystko procz grupy, bo to i tak widac na obrazkach :(

A i wiek powinien byc obowiazkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Schwefel, a teraz zobacz ile sie stosuje, a kto czasem przegina ;)

Dokladnie o to mi chodzi. Wiem co jest w regulaminie ale to w realu roznie bywa...

Ja jestem za tym zeby jak najwiecej informacji bylo pokazywane o uzytkownikach.

Wg mnie powinno sie podawac koniecznie prawdziwy wiek i miejscowosc.

Chociaz wiem ze to niemozliwe bo przeczy modnej anonimowosci w sieci...

Mam czasem wrazenie ze gdyby ludzie byli podpisani swoim nazwiskiem to by sie zastanowili czy to co pisza ma sens.

 

 

 

//Czasem mysle ze juz sie starzeje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami się ta informacja przydaje

Zdecydowanie się przydaje. Info o dacie przyłączenia musi zostać; i ja bym optowała za pozostawieniem go na liście wyświetlanej pod awatarem użytkownika w każdym poście - czyli tak, jak jest teraz.

Czasem istotne jest, czy np. zażalenia/krytyczne uwagi zgłasza nowicjusz, czy osoba, która pamięta różne stadia rozwojowe forum i zna jego historię. Łatwiej też wychwycić ewentualnych spamerów. Pewnie, że można to sprawdzić w profilu - ale tak jest po prostu wygodniej i szybciej.

Co do imienia pod avatarem - mnie osobiście jest to obojętne.

Zatem głosowanie trwa i czekamy z decyzją na najwyższą forumową instancję B)

Pozdrówko wtrącone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt dołączył zdecydowanie niech zostania. Sam wielokrotnie patrzę na te info przy edycji tematów. Płeć jest również nie do ruszenia bo już wnioskowaliśmy o ikonki zaraz po przesiadce na nowy skrypt, niestety te forum nie ma takiej możliwości.

Co do tego imienia to mi to lotto, najwyżej pozostawię puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...