Skocz do zawartości

[rogi] do 40zł


cry

Rekomendowane odpowiedzi

To jest nawet takie prawo ;) zakładamy topick , otrzymujemy ileśtam bredni co ludzie napisza zeby tylko skrobnac posta, kilka wartosciowych wpisow, a od 2giej - 3ciej strony to juz sie zazwyczaj zaczyna jakis offtop :ermm:. Dobra koniec zabawy bo mi jeszcze bana wsadzą za ten OT :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panowie, gdybym miał szosę prawdziwą, to może bym się w to bawił.

Nawet na tej aero bym mógł położyć łokcie na oparciach, to bym musiał jeszcze mostek na jakieś 5 cm kupić.

 

Jak wróce z tatr, to dam rogi na środek na 3 dni, pojeżdze troszke km, zrobie foty :D i spróbuje pobić rekord na szosie na mojej trasie testowej B)

A potem powrót do klasycznych rogów.

 

Swoją drogą, ciekawe ile bym wytrzymał na kierze o szerokosci tylko 38 cm :)

 

By nie było kompletne OT,

 

z jakiego stopu sa w końcu WCSy?

Na jednej stronie jest:

Wykonane z alu 6061 T6

a na innej

Materiał aluminium 6065 (model niby 2007). Jeżeli w tym roku zmienili te technologie nieco, to może ciut lżejsze są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo miejsc montowania to macie moze jakies rady co do sposobu montazu? Umiejscowiłem swoje na końcach kierownicy przesuwając do środka rączki i menetki, ale chodziło mi tez po głowie skrócenie rączek i przmocowanie w to miejsce rogów. Piszcie cos :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;) jak ci to ma uprzyjemnić jazdę to próbuj :).

 

Co do kombinacji z rogami to widziałem gościa, który miał rogi gięte.... i ustawione na zewnątrz :D tj zrobił sobie nimi szerszą kierę ;)

To jest nic... Najbardziej mnie rozwalają ludzie co mają rogi na kierze przykręcone w stronę ciała, nie dość, że utrudniają sobie hamowanie, to w razie ostrego hamowania, się na te rogi mogą nabić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...