Skocz do zawartości

[avatar] część druga :P


Mr0wa_1991

Rekomendowane odpowiedzi

No nie... Znowu wcięło mi avatara... Jakiś miesiąc temu też dziwnym biegiem okoliczności się zmaterializował... Ale nic to... Wlazłem na panel kontrolny i przywróciłem go ponownie... Po tym czasie ZNOWU nie działa... Ale tym razem już nie można go przywrócić (pisze że jest załadowany ale ani ja ani kolega na innym komputerze go nie widzimy) Co jest?? Pytanie do administracji- czy te usuwanie avatarów to prawda czy tylko głupi żart?? Jeśli tak czemu jedne osoby mają avatary a inni nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest podane wszystko tak jak ma być :/ W okienku "edytuj avatar" w zakładce "Twój obecny avatar" jest nawet wpisane "Załadowany plik 80x 58"... I nic :/

 

 

Ścieżka dostępu czyli to- C:\Documents and Settings\test.TEST-B7KSVZP2SO\Pulpit\Mr0w@\Znalezione w sieci\czesio3.jpg ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już trochę walczę z avatarem i zdjęciem osobistym, mam tak jak ty Mr0wa_1991 zdjęcie niby załadowane a go nie widać, zdjęcie też próbuje wrzucić z HDD :) Co mam zrobić ?

 

EDIT: Avatar już jest z serwera, problem pozostał jeszcze ze zdjęciem osobistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...