Skocz do zawartości

Nysa


MirRob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowy na tym forum, jak do tej pory to jeździłem w okolicach Wrocławia, ale mam zamiar jeździć z Wrocławia do Nysy ale nie mam tam żadnego noclegu ani nic, więc mało co tam bywam rowerem, ale jak przyjadę to możemy się jakoś zgadać i zaprezentujecie mi jakieś ciekawe miejsca do odwiedzenia.

Uprawiam kolarstwo szosowe więc teren odpada.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Czy jest ktoś do pojeżdżenia z Nysy szosa/mtb/xc? Jeżdzę z kumplem nieco ostrzej i przydałoby się więcej osób żeby się pościgać lub utworzyć aero-formację dla zwiększenia prędkości. Generalnie niby są kupmle bikerzy ale wymiękają po 2 km.

Najlepiej żeby to był ktoś o zbliżonym poziomie kondycyjnym.

 

Uśrednione parametry kondycyjne:

-szosa

-32-34 km/h jazda wielogodzinna

-36-38 km/h jazda 1-2 godzinna

-max dystans <300 km

 

-mtb/xc

-płaski szuter 30-34 km/h

-podjazdy: kopa od strony Jarnołtówka około 30 minut

-max dystans <200 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witaj ;)

No właśnie ja co jakiś czas zaglądam w ten dział, ale naprawdę szkoda ze tu się nic nie dzieje Kope to już tyle razy zaliczyłem że nie chce mi się o niej słyszeć ;) ale to i tak lubię tam jeździć :P Lookas ten podjazd spokojnie da się zaliczyć ;)

A tak w ogóle to ja cały czas jeżdżę i m.in. zaliczam marathony ;)

Pozdrawiam Opolszczyznę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matti95, Biała woj. Opolskie ?

Dawno temu mieszkałem w Białej przez 2 lata :thumbsup:

 

Kopę to już objeździłem ze wszystkich stron, ale nadal od czasu do czasu lubię na nią wyskoczyć.

Teraz głównie uderzam na Czechy - góry opawskie po czeskiej stronie, pradziad itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obojętnie - mam i mtb i szoskę :)

Na wspólny wypad chętnie sie wybiorę.

Może udałoby się zebrać z okolicy większą ekipę na wspólne wyjazdy.

 

painter coś wie o wspólnych wypadach. W 2010 trochę razem pojeździliśmy :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

kington, tośmy prawie sąsiedzi :icon_wink:

Ja jestem spod Prudnika (2km) i też śmigam głównie w obrębie Gór Opawskich - po polskiej i czeskiej stronie.

Czasami po górach i lasach, czasami po szosie.

Pewnie się gdzieś mijaliśmy :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hass, może jeszcze z wsi tej samej, bo ja też 2km od Prudnika ;)

Ja jestem z Łaki Prudnickiej, a Ty?;>

 

Tak na marginesie to przy XC na pewno zostaję, ale dodatkowo zastanawiam się nad przesiadką z fr/dh na street/park bo kumpel wyjechał i nie mam z kim latać na trasach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Niemysłowic ;]

Przez Łakę Prudnicką przejeżdżam kilka razy w tygodniu na rowerze jak cisnę w lasy i górki.

Nasze wiochy łączy stara szosa - zawsze nią przejeżdzam bezpośrednio do Łąki, omijając Prudnik.

Z Łąki to już rzut kamieniem do Dębowca-lasu i dalej w góry opawskie i kopy.

Ja ujeżdżam XC i szosę, tak poł, na pół :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i jak tam? Trenujecie? :) Szalejecie po górach, szosach? :) Ja wczoraj pojechałem na taką mało przejażdżkę Biała - Głuchołazy - Średnia Kopa - Trochę po Górze Chrobrego poszalałem - Konradów - Jarnołtówek - Pokrzywna - Prudnik - Biała. Przyznam, że wczoraj nawet fajnie mi się jechało ;) Planuję jeszcze w tym miesiącu uderzyć w Pradziada, bo tak z roku na rok przekładałem ;P

Opowiadajcie co tam ciekawego u was ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...