Skocz do zawartości

[serwis] amortyzatory Manitou


ATT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Możecie polecić jakiś dobry serwis amortyzatorów Manitou w naszym regionie? Mój Black ostatnio zaliczył małą awarię i chciałbym żeby ktoś profesjonalnie go naprawił. Na stronie Manitou są wymienione dwa punkty we Wrocławiu Scott Usa Shop na Kilińskiego 23 oraz Cyklista na Pilczyckiej 57, a w Jeleniej Górze Fun Sport na Wolności 179 i jeszcze Rowerowy.com ale oni chyba serwisu nie prowadzą.

pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Witam

Możecie polecić jakiś dobry serwis amortyzatorów Manitou w naszym regionie? Mój Black ostatnio zaliczył małą awarię i chciałbym żeby ktoś profesjonalnie go naprawił. Na stronie Manitou są wymienione dwa punkty we Wrocławiu Scott Usa Shop na Kilińskiego 23 oraz Cyklista na Pilczyckiej 57, a w Jeleniej Górze Fun Sport na Wolności 179 i jeszcze Rowerowy.com ale oni chyba serwisu nie prowadzą.

pozdrawiam

Adam

 

Rowerowy.com, Byłem tam i na półeczce stoi pełno Manitou, oraz są wypisani na oficjalnej stronie. Serwis prowadzą, bo niedawno oddawałem rower na przegląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Greta a czy ma on umowę z manitou bo ja potrzebuję zrobić przegląd gwarancyjny właśnie na R7??

 

Czesc,mam tez M-R7 i jak tojest z tym serwisem gwarancyjnym?

Standardowo po miesiacu oddalem rower na przeglad, a przy zakupie zero info co jak,i gdzie poza jedyniem instrukcji obslugi Kellysa i o przegladzie po 30 dniach od zakupu.

Ogolnie dziala bez zarzutu,3ma cisnienie,luzow chyba brak,przynajmniej jako laik nie wyczuwam:)

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zasugerowałem się radą Grety i oddałem amorek do KrajekSyn. Oddałem go dopiero na początku sierpnia, a że części nie można było sprowadzić bo dystrybutor na Polskę Manitou miał urlop to dostałem go dopiero tydzień temu. Krajek na własną rękę próbował też znaleźć firmę która dorobiła by takie uszczelki by skrócić mi czas oczekiwania, niestety się nie udało ze względu na to że są to uszczelki "odlewane", ale za chęci duży plus. Ogólnie teraz wszystko śmiga świetnie, polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja tez ostatnio musialem reanimowac swojego R7 i jak przeczytalem ten watek to oddalem go do KrajkaSyna :mellow: Przy okazji zamowilem kola do zlozenia i nowe hamulce. Amor znowu dziala jak nowy, kolka i hamulce zrobil w niezlej cenie, a caly rowerek chodzi jak marzenie. Jak ktos z Wroclawia ma problemy ze swoim Mankiem, to moge z czystym sumieniem polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...