Skocz do zawartości

[Logo] Nowe logo/baner forum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Tak mnie zastanawia czy nie można by trochę ulepszyć to logo na głównej stronie forum (u góry). Zajmuje się trochę grafiką i projektowaniem stron, więc mógłbym coś podłubać.

 

Tylko mam kilka pytań:

1. Czy to maksymalny rozmiar tego banera (podać w pix x pix)?

2. Co musi być w nim obowiązkowo (jakies napisy itd.)?

3. I czy wogóle wchodzi w grę zmiana tego logo :)?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

E tam, najlepsze było stare, dobre, czerwone forum. :) Zresztą każdy ma swoje zdanie i nie da się wszystkich zadowolić, mi nie pasuje logo, zaraz po zmianie wyglądu forum było ładniejsze, a teraz? zwykły tekst na jednolitym tle, fuj. ;) Co do liter, u mnie wszystko ładnie widać, czarne literki na dość jasnym szarym tle, może macie coś poprzestawiane w monitorach? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieciu, chodzi mi o pole zaczynajace sie od "reklamy google" az po okno- masz szare ciemne tlo, prawda? I na tym tle sa np "> Forum Rowerowe na MAX! Największe w Polsce forum rowerowe > Z innej beki > Koncert życzeń/ Słowa kreatywnej krytyki > [Logo] Nowe logo/baner forum" prawda? Czarne litery sie trochu zlewaja z tym tlem...

 

Chyba ze naprawde mam cos z kolorami to grzecznie przepraszam i zwracam honor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, mam tak samo przy skórze black. Nie widać tego

Współpraca: Sklep rowerowy SZUMGUM XC-Zone, Filmy rowerowe, mbike, Tapety rowerowe, Okulary, XCMTB, Rowerownia, Wyprawy Rowerowe, Toplista rowerowa, Sklepy rowerowe, Forum sportowe, Fotki-zostańą jurorem
Patronujemy: Duszak Team, Przyczepki rowerowe Extrawheel, Media Team, Horizon five
> Forum Rowerowe na MAX! Największe w Polsce forum rowerowe > Z innej beki > Koncert życzeń/ Słowa kreatywnej krytyki

i tego

Sudoku para Moviles | 0 Credit Cards | Remortgages | Make Money Online | Lincoln LS Katalog stron rowerowych | Projektowanie stron | mariusznike.info | Autoefekt | Vivarel | Toplista rowerowa | MussaBikeWorld | Forum żeglarskie | Katalog stron Gwiazdor | Katalog stron internetowych | Katalog polskich stron | Katalog stron webtree | Katalog stron rowerowych | formuła 1 | Masuren | Kajaki - mazury | Bogusław Linda | Biznes Plan | Wiatrówki | Fotka, foto, fotki | konkursy | Darmowe ogłoszenia drobne | Forum Hardware | Windows tricki | Alarmy | Panoramy górskie | CentrumGSM  | wczasy last minute |
Miejsce na TWÓJ LINK!

 

A przy skórze grey jest mało kontrastowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Loga zgadzam się w zupełności :) Nawet potem można by zacząć produkować naklejki tak jak te xc-zone to mogłaby być fajna reklama tego forum, a i użytkownicy mogliby się łatwiej i szybciej poznać na różnego rodzaju maratonach :)

Ale to tylko taka drobna perspektywa rozwojowa z mojej strony :P

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda normalnie. Jasno szare, niebieskie przyciski i obwódka odpowiedzi/szybkiej odpowiedzi. Ciemniejszy szary tam gdzie reklamy. Tak z grubsza. Ale u mnie cały czas normalnie wygląda.

 

Skórka standardowa - grey simple. I tak w tym momencie nie mam dostępnej zadnej innej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...