Skocz do zawartości

[wycieczka] Niemcy


KuLa2030

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie mozna sie przeprawic przez Buk lub Lubieszyn, mi to obojetne. W Buku jest tylko dla pieszych i rowerzystow wiec spokojniej i brak ruchu samochodow. Mozna by gdzies popatrzec na mape i zrobic petle po DE. Z glebokiego do Buku i Lubieszyna jest ~12 - 14 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee ziomale jedziemy w niedziele, godz. 10.00 na Glebokim. Walimy do przejscia granicznego w Buku (mam nadzieje, ze otwarte), pozniej petla po DE i tamtejszych super asfaltach i powrot przez Lubieszyn albo Buk. Btw nie zapomnijcie paszportow i dowodow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BarteX88

I jak było, dokładniej proszę :) Przereklamowane te asfalty ? Bo jak ja byłem w zeszłym roku to asfalt cudo i miód :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisaliśmy , ustawilismy się o 10 na Głębokim chwile poczekaliśmy(może by się ktoś zjawił)

Nikt się nie pojawił i ruszyliśmy ->Wołczkowo->Dobra(krótki postój i kupno bananów :)) -> Buk i tutaj wbiliśmy już do Niemiec...

Od poczatku prześladował nas wmordewind...Robiliśmy sobie pętle przez Niemieckie Wioski i tak krązyliśmy , potem już powoli wracaliśmy. I na zmiane jeździliśmy raz scieżką raz drogą (dziwnie to zrobili)

Wróciliśmy przez Lubieszyn i tam kawałek za granicą wszamaliśmy coś i pojechaliśmy w strone Dobrej i z tamtąd już prosto na Głębokie. Posiedzieliśmy chwile i sruu pod Miodową...

 

Co do dróg to naprawde jeździ się świetnie nawet jeśli są łaty to nie czuć ich a u nas przejeżdżając przez łatę to tak jak by przez dziurę. W niektórych miejscach pojawił się bruk ale to dosłownie przez kilka metrów...

Gdyby nie zakręty to można tam usnąć...

Po przekroczeniu granicy piękne drogi się skończyły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi w wiekszosci sa cud, miod i orzeszki :twisted: Chociaz trzeba byc obiektywnym, ze zdarzaja sie tez fragmenty mniej rowne (przed Locknitz). Najwieksza roznica jest taka, ze jezdzac po bylym NRDowie przez mega wiochy (bardzo zadbane i ladne) jezdzi sie po rownym jak stol asfalcie, a u nas drogi krajowe sa jak ser, nie mowiac juz o tych bocznych :) Jak ktos ma szose to raj na Ziemii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam, kto mialby ochote pojezdzic po niemczech? trasa przeze mnei oklepana, ale fajna, poniewaz caly czas leci sie sciezka rowerowa od mecherin az po osinow dolny kto mialby ochote w jakis weekend wyskoczyc to dajcie znac :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przed maratonem (Barlinek) dam rade zrobic kolejny przelot >100 km (ostatnio w niedziele do Nowego Warpna). Bede mial w przyszlym tygodniu niestety remont w domu i musze pomagac. Jezeli juz to ewentualnie jak bedzie pogoda to w najblizsza niedziele. Z Ironem mielismy cos wykombinowac.

 

KuLa jest obecnie nad morzem, a Tomek ma problemy z kolanem, wiec nie bedzie go przeciazal dluga jazda. Adamicki chyba tez wyparowal ze Szczecina, wiec nie bardzo jest ekipa :)

 

Iron musialby sie wypowiedziec czy jedziemy w niedziele. Ile km chcesz zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile km chcesz zrobic ?

mi tam wszystko jedno, do tej pory jezdzilem w pojednynke czasami we dwojke, jakby sie uzbierala wieksza grupka to moge i 200 machnac ale to zalezy teraz od Was

 

a teraz: mtb czy na szosie?? bo nie wiem czy przekladac spd ;)

 

jakby co to dawajcie znac pozdROWER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja tylko na MTB jezdze, i faktycznie jak czytam te tematy o roznych wypadach to szybko optymizm gasnie i malo osob jezdzi razem, ale nie trace nadzieji mam nadzieje ze uda sie spotkac, wole las niz asfalt ale na asfalcie dam rade w gre na poczatek wchodza wycieczki 60-80km bo mialem dluga przerwe i siodelko mi sie jeszcze nie odgniotlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...