Skocz do zawartości

[smar] Rohloff


Rekomendowane odpowiedzi

Niby CR wyslalo tamten 1l oleju juz do Poznania.

 

 

To dobrze, mam nadzieje, że szybko dotrze na miejsce i będzie można go szybko rozdzielić :).

 

 

no to DUżyMarek kobitka na bok (nie ucieknie......niestety ;), zresztą po śłubie wszystkie się zmieniają raczej nie na lepsze... :D (mówię tylko o swojej) ) i będziesz się w aptekarza bawił.

 

INformuj na bieżąco kiedy wysyłasz, mój łańcuh już się nie może doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży Marek zaczyna się robić niefajnie.

Lepiej coś napisz, ślub ślubem ale z Nami też zawierałeś umowę i należą się przyjnajmniej jakieś wyjaśnienia a ty sobie w najlepsze znikasz... zaczyna mnie to trochę wkur....ć.

 

Jak ktoś z tych co przesłali mu kasę coś wie to napiszcie co się dzieje z gościem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie było moje zaskoczenie kiedy po powrocie z pracy i 40 km przejażdzce przychodzę a tu paczuszka leży, pomyślałem że to zamówiony na allegro niebędnik na selekcje... otwieram przy żonie a tutaj zamiast zamawainego towaru butelkapo bananowym jupiku. KOnsternacja... dopiero po kilku sekundach skojarzyłem, hehe. Reasumując, lepiej późno niż wcale. Dzięki DużyMarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qauczuq, 1reed - przepraszam, że nie dawałem znaku życia, ale życie mi się do góry nogami przewróciło ;):):).

Cieszę się, że smary dotarły do adresatów.

 

Smar przyszedł do domu rodziców 11 lipca (piątek), ale ja już mieszkałem gdzie indziej. W sobotę ślub i wesele, w niedzielę go zabrałem do siebie, ale w poniedziałek z samego rana już jechałem na urlop i stąd takie opóźnienie. Rozumiem poddenerwowanie, ale mam nadzieję, że z powodu braku smaru nie zatarliście łańcucha ;).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...