Skocz do zawartości

[smar] Rohloff


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra - ja bym sobie zostawił 400ml, pulse (założyciel tego tematu) weźmie 200. No to mamy komplet. Anulka i Verul - umówmy się na gg może co? (gg:6039323) Ja z Bydgoszczy mogę odebrać osobiście z centrumrowerowe.pl - więc odchodzi jeden koszt wysyłki. Verul - skoro masz rabat - to musiałbyś być kupującym. czekam zatem za kontaktem (gg)

 

W sumie - to 300ml by mi starczyło. Czy jest zatem ktos jeszcze chętny na zrzutkę na litrowego Rohloffa? Ecia - może Ty (wiem, że chwalisz sobie ten smar)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łee, przeklęta sesja i brak czasu na przeglądanie wszystkiego na forum :(. Też bym się pisał na coś takiego. Może jeszcze znajdą się jacyś chętni? Ja mogę wziąć jakieś 200 ml.

 

Też chętnie wezmę 200ml Nie załapalem się na "akcję" stefanX :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhh, trochę nie miałem czasu w weekend, żeby się ogarnąć, ale już piszę jak wygląda sytuacja. Była jeszcze jedna osoba chętna, ale zrezygnowała.

 

Biera: 200 ml

QauczuQ: 200 ml

Fifi: 200 ml

1reed: 200 ml

DuzyMarek: 200 ml

 

Tym samym lista jest zamknięta, zaraz wyślę Wam inof na priva co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhh, trochę nie miałem czasu w weekend, żeby się ogarnąć, ale już piszę jak wygląda sytuacja. Była jeszcze jedna osoba chętna, ale zrezygnowała.

 

Biera: 200 ml

QauczuQ: 200 ml

Fifi: 200 ml

1reed: 200 ml

DuzyMarek: 200 ml

 

Tym samym lista jest zamknięta, zaraz wyślę Wam inof na priva co i jak.

 

Dobrze by było, gdybyś znalazł kogoś, kto ma karte rabatową w Centrumrowerowe.pl. W "mojej akcji" Karty użyczył kolega verul i wyszło nam za litr niecałe 152zł.

 

anulkaa, nie ma za co - wszyscy na tym skorzystaliśmy.

Pozdrix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...