Skocz do zawartości

Gdzie jeździcie w okolicach krakowa?


naiLo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Hehehe witam Pocia :D i paru innych znajomych.

 

A tak a propo, to jakby kto chciał, albo nie znał, albo cokolwiek, to jestem w stanie zaprojektować dowolna trase w okolicach Krakowa, do jazdy w lekkim, jak i też cieżkim terenie, na trening lub krajoznawczą wycieczke, może to być w dzień lub w nocy, nie ma znaczenia, znam każdy kamień prawie,

Zresztą pykamy traski co tydzień, atakże w tygodniu z rańca cały rok.

Mapke moge wrzucić od czasu do czasu jak będzie jakieś pytanie odnośnie .

Także wystarczy powiedzieć jaki ma mieć charakter taka trasa i orientacyjną ilość kilometrów i stopień wyrąbania.

Kontakt ewentualny na PW i maila, lub tutaj czasem zagladam. :D

Zreszta moge "poprowadzić " wyjazd , wycieczke, zależną od stopnia zaawansowania uczestników.

 

A co do trasy do Ojcowa , Skały to polecam ulubiony mój czerwony szlak, którym jednak zbaczamy prosto przez Kwietniowe Doły do Doliny Prądnika.

Do Skały mozna tam odbić pózniej w prawo wąwozem do góry i lecąc asfaltem i błotnistymi polami prościutko do Skały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Moja propozycja trasy w Lasku wolskim.

 

Na czerwono oznacza podjazd/zjazd. Im ciemniej tym ostrzej.

Na zielono to z grubsza płaski odcinek.

Strzałki oznaczają kierunek spadku.

 

Można ją robić albo od jednej albo od drugiej strony (też odkrycie :D ) .

Wersja od kopca przy zoo jest o tyle ciekawsza że później czekają nas dwa ciekawe, że to tak nazwę singletracki, ten od zoo w dół, i potem po krótkim podjeździe trzeb na samej górze wbić się w las, zjechać ze ścieżki dla pieszych.

Tam czeka nas do samego salwatora praktycznie tylko zjazd, dużo ciekawego terenu, szykany, drzewa :P, korzenie, raz wąsko, raz szeroko. Polecam.

W drugą strone za to fajnie można ćwiczyć kondycje.

 

 

mapawoelski.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...