Skocz do zawartości

[mleko do opon] tubeless


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zalałem mleko firmy FinishLine. na razie po paru miesiącach używania nie ma problemów. Opona jest bardzo dobrze uszczelniona. Mleczko zawiera w swoim składzie kewlar, ale ciężko powiedzieć czy nie spełnia on jedynie marketingowej roli :) W każdym razie mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest naprawdę tak jak napisałeś @Semtex to mnie skusiłeś XD

Cytat

Ja używam od dawna Muc Off No Puncture i nie mam powodów do narzekań, ostatnio wyciągnąłem na trasie srogiego kolca od glediczji, mleko aż siknęło, ale zaraz po tym problem został zapomniany, nawet nie musiałem dopompować. Stosuję te mleko w 4 rowerach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamilodirt Tutaj poprosiłbym aby bardziej doświadczeni koledzy potwierdzili tą tezę, albo wyprowadzili mnie z błędu, natomiast raz na jakiś czas słyszę że dane mleko musi się polubić z daną oponą, tzn. że mleko X nie zalepia albo słabo zalepia dziury w oponie A, ale w oponie B od innego producenta zalepia wszystko jak leci i działa super. Jeśli to prawda, to musisz to wziąć pod uwagę ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tutaj poprosiłbym aby bardziej doświadczeni koledzy potwierdzili tą tezę, albo wyprowadzili mnie z błędu, natomiast raz na jakiś czas słyszę że dane mleko musi się polubić z daną oponą, tzn. że mleko X nie zalepia albo słabo zalepia dziury w oponie A, ale w oponie B od innego producenta zalepia wszystko jak leci i działa super. Jeśli to prawda, to musisz to wziąć pod uwagę ;). 

Mleko kupiłem w takim sklepie rowerowym, że sprzedają wszystko jak leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kamilodirt napisał:

Jeśli jest naprawdę tak jak napisałeś

Najlepsze, że to mleko najpierw uszczelniło ten kolec, ja z tym jechałem z 5 km, myślałem, że mi się gałązka zaplątała między klockami opony, dopiero na postoju to wyciągnąłem, żałowałem, że nie nagrałem tego momentu bo to był widowiskowy, hmm, wytrysk 🤣
Stosuję to mleko w rowerze z oponami Rocket Ron, ta opona wygląda jakby jeża przejechała, nawet obie, obie trzymają ciśnienie, miałem je w Maxxis Ardent, a teraz w Bontrager XR4 i na tej ostatniej była przygoda z kolcem.
Na Rapid Ronach też miałem kolec i też nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro można kupić mleko od gościa który sam robi. 

50 PLN za litr. 

Jeżdżę na tym od kilku miesięcy i wydaje się okay. 

Opony Minion, jazda ciężki las. 

Dla testu dwa koła zrobiłem na drutowych Ardentach. 

Wentyle wycięte z dętek a obręcz tylko ma taśmę. 

Wszystko pompowane zwykłą pompką. 

Wszystko działa. 

Tylne koło przy obręczy od niskiego ciśnienia często jest mokre ale ciśnienie trzyma. 

Chyba można polecić. 

A, leje około 200 ml tył i ze 100 przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...