Skocz do zawartości

[Amortyzator przedni] Wymiana 100mm na 120mm


Kokesh

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Chciałem wymienić przedni widelec, pomyślałem, że mogę zamontować też ciut większy skok, a mianowicie 120mm. Przy takim rozwiązaniu musiałem trochę pokombinować i chciałem poddać lekkiej ocenie na forum czy o niczym nie zapomniałem i czy ma to ręce i nogi. Przy skoku 120mm, oś jest sztywna 15x100, więc przednie koło będę musiał wymienić (aktualnie jest na szybkozłącze 9x100). Z racji że moja rama główkę ma prostą i wchodzą widelec 1 1/8, wymieniłbym dolną  miskę, bo wiem, że można. Wtedy widelec typu tapered mógłby być zamontowany. Przód roweru się uniesie, więc wymieniłbym mostek na 80mm (aktualnie 60mm) żeby kierownicę trochę oddalić. Siodełko ma regulację, więc będę mógł je ustawić równo do podłożona. Czy o wszystkim pomyślałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...