Skocz do zawartości

[bidon] Kolejny sezon w poszukiwaniu najlepszego.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie Elite Fly są #1, już się pogodziłem z tym że się łatwo rysują mimo wszystko zalety przewyższają wady. Szczelne, lekkie, mięciutkie i nie śmierdzą.

Swoją drogą jak komuś zależy na estetyce to może by spróbować obkleić bidon taką folią? https://allegro.pl/oferta/folia-ochronna-oracal-oraguard-270-stoneguard-150u-10662144299

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tylko że camelbacka mam już sprawdzonego i pewnego. Nie śmierdzi, nie cieknie wogole. W przeciwieństwie do innych z którymi bywało różnie. Ogólnie warto takim zakupić? Robię dłuższe trasy 100 km ale też teraz wzięło mnie na jeszcze dłuższe. 

Edytowane przez Thomass13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten akurat o dziwo też nie śmierdział ani ciekł i na plus znacznie łatwiej się go czyściło, bo szło ten wkład cały wyciągnąć i ustnik raczej nie należał do skomplikowanych. Minusem jak dla mnie każdego Camelbacka jest czyszczenie tego ustnika, na szczęście daje się to rozebrać na części, ale za dużo jak dla mnie było z tym zachodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena nie będzie obiektywna, bo tylko używałem z izolacją. Obecnie używam systemu Fidlock, więc bidony poszły w odstawkę. Moje trasy opierają się na jeździe głównie turystycznej, więc nie ma problemów by zawsze po drodze spotkać stacje czy inną żabę by się zaopatrzyć w nowy zimny napój :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mały update.

Przełamałem skąpstwo i kupiłem na aledrogo camelbaka 720 lekko-izolowanego. Ma już przejechane z 20 wypadów i na razie jestem na bardziej niż tak.

* Faktycznie nie śmierdzi (no trochę śmierdział po zakupie - ale po przepłukaniu się odśmierdział).
* Ustnik i zamykanie odmykanie - to dla mnie zwykły bajer, takie meh.
* Zdecydowanie trzyma chłód wody - nawet po 3h na słońcu nadaje się do picia. Prawdziwy egzamin przed nim gdy w upały będę woził w nim kostki lodu zalane wodą.
Ogólnie jest fajnie - problem który zgłaszają ludzie z brudzącym się ustnikiem nie stwierdziłem - nawet po 5km szutrówką nie zauważałem w środku brudu.
Warto dać te 50 zeta (jest fajna aukcja gdzie sprzedają camelbaki z 2018roku nówka nie śmigane).

Edytowane przez RabbitHood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...