Skocz do zawartości

[3500-9000] używana karbonowa szosa


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

PS przy oględzinach po czym rozróżnić alu od karbona

Teraz już kisnę🤣 Z taką wiedzą to ty musisz nowy rower kupić 

Godzinę temu, Robur82 napisał:

A to przy nowym za 35% ceny więcej masz zamiar dopasować swój wzrost do rozmiaru xxs czy xl? 

21 minut temu, Robur82 napisał:

to pewnie jak na dyszkę utarguje sie 

Czeka cię zderzenie z rzeczywistością 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Robur82 napisał:

PS przy oględzinach po czym rozróżnić alu od karbona

Magnesem 😉

Kolego, rozsądniej pójść do sklepu, pomacać, przymierzyć się. Może nawet masz gdzieś sklep z używkami z jakąś gwarancją rozruchową?

Ja bym się bał kupować używany karbon z OLX - przez brak wiedzy i doświadczenia.

@Mihau_ Ci cierpliwie pomaga i niejedno wyłapie ale zdjęcie czy opis wszystkiego nie oddaje; ostatecznie Ty kupujesz - trafisz na gruza i będzie kwas...

Edytowane przez spidelli
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało było gadki o rozmiarach, że wrzucasz tę meridę teraz?

Cytat

jak jesteś fanem staroci...

a poza tym to ci prawie nikt pedałów z szosą nie da, wszyscy normalni jeżdżą na zatrzaskach i biorą je do nowych rowerów

 

 

weź sobie daj spokój z samodzielnym szukaniem, jak chcesz coś kupic już to weź sobie to https://www.olx.pl/d/oferta/trek-emonda-sl-5-CID767-IDLswF7.html i jeździj na współczesnym sprzęcie a nie w imię oszczędności tysiąca złotych kupować jakiegoś dziadka na częściach sprzed dwóch generacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mihau_ napisał:

@przemeg 80-90 tysięcy kilometrów rocznie robione samochodem po polskich drogach pozwoliło mi osiągnąć taki wewnętrzny spokój o jakim mnichom z Tybetu się nawet nie śniło

Jak jednym autem to jestem ciekaw ile razy olej w ciągu roku zmieniasz? Swoją drogą to ciekawa droga bo u mnie przy nieco mniejszych przebiegach 40-50tysi rocznie to raczej odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nossy zmieniam co 15-17k. Jak robiliśmy zgodnie z "zaleceniami" producentów 25-30k (w zależności czym tam jeździliśmy) to się silniki potrafiły na gwarancji rozsypać albo zaraz po jej zakończeniu.

Cytat

Swoją drogą to ciekawa droga

Odpalasz podcast, najlepiej mocno merytoryczny, skupiasz się na nim żeby jak najwięcej wyciągnąć i nic cię z równowagi nie wyprowadzi bo wtedy stracisz informacje.  Po sobie widzę, że słuchając jestem o wiele bardziej opanowany niż kiedy np. rozmawiam z kimś przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiony niebieski, trzeba go gdzieś na serwis zawieźć, tylne kółko coś rzęzi na przerzutce i jakoś ta tylna przerzutka moim zdaniem krzywo łańcuch prowadzi, ale utargowane 7 stówek, wiec chyba będzie na zrobienie. Jakie to lekkie, normalnie piórko ten rowerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za rady i cierpliwość, rower jeździ 30dyszki zrobione dzisiaj. Byłem na jakimś serwisie rowerowym, niby z ramą wszystko ok, a co do przerzutki to gość dopiero może zająć się tym po niedzieli, teraz maja zapierdól. Ogólnie stwiedził, że rower wygląda bardzo dobrze i na niewiele jeżdżony. więc zakup chyba udany. Co do ramy to gośc dał książkę serwisową i twierdzi, że dożywotnia gwarancja, jakby oś działo się to pomoże.

Teraz potrzebne, jeszcze graty dla roweru i dla siebie, ale to pwenie w innym watku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...