Skocz do zawartości

[Rower] Problem z kupnem rowery ograniczony Budżet


struhty

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, niedawno poleciałem hopę z dziurą 3 m na moim starym góralu, który za 4 skokiem ucierpiał walnięciem w drzewo, więc myślę nad kupnem roweru, a dokładniej dirta. Mam bardzo ograniczony budżet max 2500 zł max, ale to tak bardzo max pierw, więc pierw standardowo wpisałem w google najtańszy rower do 2000 zł i znalazłem tam Kands 26 DIRT COLT za 1800 zł przeczytałem opinie, że rower to Gówno itp. znalazłem dirt Octane One Melt Pump 26 Disc wydaje się bydź bardzo fajny, lecz nie jest do 2500 zł później OXFELD FLAG poszperałem i że gówno giga sraka, i to jest taki kands colt v3. myślę ze dołożę do tego One Melt Pump 26 Disc. Proszę wie ktoś jakiś rower dirt kupić w cenie do 2500 zł taki, żeby się nie rozpadł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...