Skocz do zawartości

[2023] Nowy Canyon Neuron


KSikorski

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wszystkie wpisy, rady i komentarze.
Wojcio, tobie przede wszystkim bo to ty sprzedałeś hinta o bikeexpo. Dotarłem w niedzielę i przymierzyłem się do neurona L... teraz czekam na rower ;)
Po samej imprezie spodziewałem się więcej (szukam też hardtaili dla małżonki i syna 10+, raczej nie było w czym przebierać), ale i tak jestem mega zadowlony bo ten wyjazd ostatecznie utwierdził mnie w przkonaniu że neuron AL 7 L będzie w moim wypadku najlepszym wyborem.

Tak poza konkursem, ile czekaliście na realizację zamówienia?? Dostałem informację, że 4-10 dni roboczych... jak to wyglądało w rzeczywistości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

wydaje mi się ze M jest ok - oczywiście nie mam porównania z L ale RAD wychodzi około 87 co mniej więcej równa się mojemu obecnemu hardtailowi. Nie miałem jeszcze okazji zabrać Neurona w teren ale kilka „rundek” po chodniku nie dało mi odczuć ze jest za mały.

 

Może @HighLight napisze jaki jest RAD u niego.

 

Pozdrawiam,

T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, ja dostałem swojego Neurona AL 7 po prawie 2 tygodniach (zamówiony 7 kwietnia w piątek, przyszedł w czwartek 20). Rozmiar M, 182/183 cm 88/89 cm przekroku. Rozmiar okazał się super, chociaż, wstawiłem do niego o 10 mm dłuższy mostek. Zrobiłem dziś ok 60 km i z każdą chwilą coraz bardziej mi pasował. Żadnych dyskomfortów, żadnego szukania innej pozycji - pierwszy rower tak dobrze dopasowany. Na L na pewno też by się spoko jeździło, ale z M łatwo zrobić L, a odwrotnie będzie ciężko. Poza tym zawsze nieco lżejszy. To jest w ogóle chyba jeden z najlżejszych fulli aluminiowych, o ile nie najlżejszy. Warto zwrócić uwagę, że między AL 6 a AL7 jest ponad kilogram różnicy. A między AL 7 a carbonem za 29 tys. zł już tylko 200 gramów.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja mam 187 i Canyona L, córka ma 180 i Canyon M - oboje jesteśmy super zadowoleni. Córka ostatnio jeździ na moim, bo jej ma widelec w serwisie - jeździ, skacze, ale czuje, że za duży. Ty jesteś praktycznie po środku. Do tego my mamy Spectrale - te mają inną tabelkę i granica M/L jest wyżej. Ja bym celował w L, albo w inną markę. Wcześniej mieliśmy Gianty i tam inna rozmiarówka - też mieliśmy M i L o z perspektywy czasu oba małe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...