Skocz do zawartości

[12500] Giant Anthem PRO 3


seba8121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedstawiam projekt mojego roweru do XC. Względem fabryki dostał już komplet hamulców XT 8100, tarcze sm-rt86. Zrobiona zdalna blokada dampera połączona w jednej manetce z widelcem. Czekam na dostępność manetek i wleci manetka od DT Swiss L3. Wtedy też pójdą grupy od ESI. Obecnie wrzuciłem kierownicę race face next. Kolor taki bo była na mega wyprzedaży i się właśnie zastanawiam czy iść w blat tego koloru i kółka do przerzutki ? Czy jednak szukać innej kierowmicy i iść w inne kolory ? Jak wy to widzicie ? 

IMG_20230315_150825.jpg

IMG_20230315_151045.jpg

Edytowane przez seba8121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używanie tutaj słowa "projekt" jest mocno ryzykowne...😅 Kojarzy się od razu z Januszami z oeliksa sprzedającymi gruzy za chore pieniądze tylko dlatego, że są "unikalnym projektem, który pochłonął wiele godzin pracy". 🙃

Zielony do pomarańczowego raczej pasuje, więc trzymałbym się tej kolorystyki, ale NIE PRZESADŹ. No i nie pakuj miliona odcieni tej zieleni, tylko staraj się dobierać części tak, żeby jakoś ze sobą grały, bo z "projektu" zrobi się po prostu cyrk. :) Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się zupełnie nie podoba takie połączenie kolorów 😝.

A tak w ogóle to jakbym kiedyś wiedział, że 35 mm jest tak problematyczne jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaje uchwyty, to zamiast kupować mostek pod 35 mm to kupiłbym 31,8 i do tego kierownicę 🙂.

Edytowane przez chudzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo się cieszę na szczere odpowiedzi, o takie mi chodzi. Mam mieszane uczucia co do tego koloru, z jednej strony mi się podoba z drugiej nie chce żeby rower wyglądał śmiesznie. Być może mi się podoba bo cena była dobra. Projekt to faktycznie za dużo powiedziane. Po prostu lubię w rower inwestować i dokładać, a do tego jest używany tak jak został stworzony i lekko mieć nie będzie. Kolor jeżeli zostanie to nie zrobię z niego choinki, co najwyżej dojdą detale w tym samym odcieniu. 

 

Co do mostka to taki był oryginalny, dlatego też kierownica została 35mm. 

Edytowane przez seba8121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę już edytować. Z drugiej strony chciałem dołożyć jakiś kolor, aczkolwiek nie do końca wiedziałem co będzie pasować do tego bursztynowego. Chciałbym aby maszyna była wyróżniająca się i rzucająca w oczy. W normalnym świetle to połączenie nie gryzie w oczy. A może macie jakieś pomysły jaki inny kolor by tutaj dołożyć. Nie chce mieć pospolitego bursztynowo czarnego roweru. Myślałem jeszcze nad szarością. ale tak jak mówię w tą kierownicę poszedłem też, ze względu na cenę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, aż tak nie. Ma być smacznie i dobrze wyglądać. Kierownica poszła podmiankę, bo seryjnie była aluminiowa. Blat pewnie będę i tak zmieniał więc mogę coś pokombinować. Kołka też pewnie po jakimś czasie będą wymagać wymiany. W pierdoły typu śrubki nie będzie się bawił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...