Skocz do zawartości

[Alu / carbon] co wybrać


Roam

Rekomendowane odpowiedzi

Płacenie 10k za 10kg+ aluminiowy rower na 105 to idiotyzm

Osobiście uważam również zakup karbonowego domane na 105 za 13k za podobną głupotę

Nawet głupi canyon z wysyłką wychodzi 10k a jest dodatkowo 0,5kg lżejszy https://www.canyon.com/pl-pl/road-bikes/endurance-bikes/endurace/cf/endurace-cf-7/2735.html?dwvar_2735_pv_rahmenfarbe=R076_P02

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2023 o 09:30, Roam napisał:

, czy Canyon to półka kross albo romet ? 

XD

Na rowerach canyona jeżdżą obecnie 2 teamy w world tour 

W dniu 12.03.2023 o 09:30, Roam napisał:

Canyon wychodzi korzystnie , cena , waga , tylko nie można przymierzyć się przed zakupem

1. Masz 30 dni na zwrot 

2. Przez minutę w sklepie to ci na wszystkim będzie wygodnie, szczególnie jeśli nie masz doświadczenia. Żeby ocenić czy jest ok trzeba jednak kilkaset kilometrów zrobić i przyzwyczaić ciało do innych bodźców 

3. Cena jest dobra bo kupujesz rower bezpośrednio od producenta i nie pokrywasz marży dystrybutora i sprzedawcy. A ile marży ma końcowy sprzedawca to sobie sam odpowiedz na podstawie różnicy w cenie katalogowej i oferowanej na przykładzie domane o którym pisałeś 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canyon ok. Żona ma i jakość fajna , tylko lakier strasznie delikatny , też myślałem o Canyon endurance ale mają być dopiero w czerwcu, a jak będą to niewiadomo czy się załapie bo ma być ograniczona ilość. Udało mi się kupić tego trek domane sl5 nówka za 10tys więc kupiłem, trochę ciężki ale to rower nie do ścigania. 

MIHAU czy warto wymienić w tym rowerze koła z bontragera na coś innego? Porównałem wagę do innych moich kół z dt350 i waga tylko 200g na korzyść zestawu z dt , a koła carbon 4-5 tyś to już przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...