Skocz do zawartości

[Trenażer] Co/jak kupować?


pld

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli przymierzam się do zakupu trenażera. Rozumiem, ze wiosną używki powinny być nieco tańsze. Nie miałem nigdy i tak się zastanawiam jak się za to zabrać.

Mieszkam w bloku więc istotne, żeby nie był duży i nie hałasował. Szukam czegoś sensownej jakości no i nie jakoś przesadnie drogiego, raczej używany. Różnego rodzaju dodatki typu pomiary nie są konieczne (choć mile widziane).

Raczej chyliłbym się w kierunku direct mount. Mam wrażenie że to lepsze rozwiązanie od rolkowych. No chyba, że się mylę?

Na co zwrócić uwagę? Czego szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poczytałem trochę i z tego co widzę oba trenażery wymagają aplikacji do funkcjonowania. A te aplikacje wymagają aktualnej subskrypcji. Czy to oznacza, że nie da się jeździć "za darmo" (nie wliczając zakupu samego urządzenia)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś "świeżynka" musieli to dać nie dawno.  Nie używałem i nie zamierzam. A co do aplikacji to bujam się na Rouvy. Kiedyś śmigałem na Zwifcie ale dla mnie ten typ aplikacji ala gra nie przemawia. Ja mam specyficzne i bardzo indywidualne podejście do "budowania " formy w zimie bo tylko wtedy z trenażera korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, pld napisał:

Używałeś może (albo ktoś inny) "Analizy Pedałowania"?  Z tego co czytałem, dodatkowa funkcja w oprogramowaniu płatna 40PLN.

Wybrałem Direto XR właśnie dla tej funkcji i się okazało że jest dodatkowo płatna, niezły przekręt, ale wykupiłem na próbę, fajne, można sprawdzić czy nie masz dużej różnicy  np. przed zakupem miernika mocy. Jak balans jest ok.50% to wystarczy jednostronny ;) 

ALE!!!!

Okazuje się że w Rouvy również dostaje te dane z trenażera, nie trzeba nic płacić.

Na dodatek w aplikacji Elite trzeba włączyć tą funkcję specjalnie do analizowania a w Rouvy jest przy okazji każdej aktywności.

 

image.png.e0eb1b4d528e6dee945454261e2eac86.png

 

Edytowane przez pinok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...